کد خبر : 17345

فرمانده انتظامی بوشهر:

سارقان مسلح شهرستان تنگستان دستگیر شدند

سارقان مسلح شهرستان تنگستان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: باند سارقان مسلح شهرستان تنگستان دستگیر شدند.

به گزارش بوشهر24، سردار خلیل واعظی چهارشنبه‌شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مقابله با جرایم خشن اقدامات خوبی صورت گرفته است و شاهد کشفیات این جرایم هستیم.

وی از پایان فعالیت‌های باند سرقت مسلحانه در شهرستان تنگستان و دستگیری اعضای این باند خبر داد و بیان کرد: این باند ضمن ایجاد رعب و وحشت سه فقره سرقت در سال گذشته و سال جاری انجام داده بودند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: سرقت از پست بانک روستای گاهی شهرستان تنگستان، سرقت از پست بانک روستای باغک جنوبی و سرقت از طلافروشی در دلوار توسط این باند انجام شده بود.

وی با بیان اینکه دو نفر از اعضای این باند در مخفیگاهشان در شهر خورموج دستگیر شدند، افزود: این دو نفر بدون توجه به ایست پلیس قصد فرار داشتند که پلیس با شلیک گلوله یک نفر را زخمی کرد و یکی از آنها دستگیر شدند.

واعظی ادامه داد: فرد دستگیر شده تا کنون به سرقت مسلحانه از پست بانک روستای گاهی، سرقت مسلحانه از پست بانک روستای باغک جنوبی در مرداد ماه سال جاری و سرقت مسلحانه از طلافروشی در شهر دلوار در بهمن ماه سال گذشته با همکاری برادرش و یکی دیگر از دوستانش اعتراف کرده است.

وی از انجام مداوا بر روی فرد زخمی شده خبر داد و گفت: بعد از ظهر امروز یکی از همدستان این دو برادر نیز در مخفیگاهش در یکی از باغ‌های اطراف شهر خورموج دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به کشف سلاح‌های مورد استفاده در سرقت‌ها از این افراد، ادامه داد: این افراد در هنگام سرقت با ایجاد رعب و وحشت در افراد اقدام به سرقت می‌کردند.

 

/*مهر

ارسال نظر