کد خبر : 17389

تیم فوتبال شاهین با یک مصدوم برابر شموشک نوشهر صف آرایی می کند

 تیم فوتبال شاهین با یک مصدوم برابر شموشک نوشهر صف آرایی می کند

مدیر روابط عمومی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم برابر شموشک نوشهر 'مهدی چاهکوتاه زاده ' مهاج خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

به گزارش بوشهر24، عبدالرضا کللی فرد روز سه شنبه  افزود: تیم شاهین در این دیدار بازیکن محروم ندارد هم اکنون کادر پزشکی در تلاش است تا در صورت امکان چاهکوتاه زاده را برای این دیدار آماده کند.

وی بیان کرد: بازیکنان تیم شاهین در هفته گذشته تمرین های خوب و با نشاطی را برگزار کردند و با انگیزه مناسبی مقابل تیم ریشه دار شموشک نوشهر صف آرایی می کنند.

کللی فرد ادامه داد: شموشک نوشهر یکی از حریفان قدر همگروه شاهین است که سهم آنها از پنج هفته بازی های برگزار شده این تیم 2 برد، یک تساوی و 2 باخت است با این حال آنها نیز برای رسیدن به کورس مدعیان با تمام توان در برابر شاهین صف آرایی می کنند.

وی افزود: این بازی به دلیل اینکه می تواند شاهین را در کورس تیم های مدعی صعود به مرحله دوم قرار دهد حائز اهمیت ویژه ای است.

کللی فرد در ارتباط با هواداران شاهین گفت: بازی های شاهین رفته رفته به روزهای حساس خود نزدیک می شود در این بین هواداران می توانند با حضور خود در موفقیت تیم نقش اساسی ایفا کنند.

شاهین بوشهر اکنون با 10 امتیاز در رده دوم گروه خود در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرار دارد.

این تیم روز چهارشنبه هفته جاری در هفته ششم بازی لیگ دسته دوم فوتبال کشور ساعت 19 در خانه به مصاف شموشک نوشهر می رود.

 

/*ایرنا

ارسال نظر