کد خبر : 17417

حمایت مسوولان پیش‌شرط احیا فوتبال مرکز استان بوشهر/ ایران‌جوان شگفتی‌سازی بوشهری‌ها را تکمیل می‌کند؟

حمایت مسوولان پیش‌شرط احیا فوتبال مرکز استان بوشهر/ ایران‌جوان شگفتی‌سازی بوشهری‌ها را تکمیل می‌کند؟

باید دید بعد از شگفتی‌سازی پارس‌جنوبی‌جم در لیگ برتر، حالا دیگر نماینده استان می‌تواند در جام حذفی شگفتی‌سازی کند؟

به گزارش بوشهر24، مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشور در حالی قرعه‌کشی شد که تنها نماینده فوتبال استان بوشهر با قرعه‌ای نسبتا خوب روبرو شد.

بر اساس این گزارش و به دنبال ناکامی پارس جنوبی جم و سیراف کنگان در رقابت‌های مرحله یک‌شانزدهم نهایی و حذف این دو تیم از رقابت‌های جام حذفی، حالا استان بوشهر ایرانجوان را به عنوان تنها نماینده خود در این رقابت‌ها دارد.

ایران‌جوان بوشهر در دو مسابقه قبلی خود در این رقابت‌ها با چهار گل، شاهین لردگان را با شکست بدرقه کرده و فولاد لیگ برتری را با یک گل شکست داد تا در مرحله یک‌هشتم در قرعه‌ای مناسب در بوشهر میزبان گل ابریشم است.

گل ابریشم تهران  که در گروه آلف لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارد از 5 بازی گذشته خود فقط شش امتیاز به دست آورده و در نیمه پایانی جدول حضور دارد.

این تیم چهار باخت را تجربه کرده و یک برد و یک تساوی را بدست آورده و توانسته چهار گل بزند و 8 گل نیز دریافت کند.

از طرف دیگر شاگردان غلامرضا دلگرم از هشت بازی گذشته خود در رقابت‌های لیگ آزادگان با کسب 3 امتیاز در رتبه 17 جدول جا خوش کرده اند.

تیم فوتبال ایران جوان بوشهر تاکنون هیچ بردی در این فصل رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه های کشور بدست نیاورده تا شرایط این تیم در انتهای جدول بحرانی دنبال شود.

یک مساوی و 7 باخت آمار ضعیف این تیم بوشهری در لیگ آزادگان بوده که روز به روز به هواداران بوشهری استرسی بیشتر وارد می‌شود که شاید ادامه این روند، سبب سقوط این تیم با ریشه فوتبال استان بوشهر از رقابت‌های لیگ یک را دری پی داشته باشد.

آنچه مشخص است جام حذفی جام شگفتی‌هاست و پیروزی ایران جوان بر فولاد خوزستان لیگ برتری، این ادعا را ثابت می‌کند. در روزگاری که پارس جنوبی جم تنها نماینده فوتبال استان بوشهر در صدر جدول لیگ برتر تکیه زده و شاهین شهرداری بوشهر در لیگ دسته دوم در رتبه دوم قرار دارد جامعه فوتبالی استان بوشهر انتظار دارند تا ایران جوان قعرنشین لیگ آزادگان در جام حذفی شگفتی ایجاد کند هر چند پیروزی برابر گل ابریشم در بوشهر به نظر راحت می‌رسد.

آنچه امروز مورد نیاز ایران‌جوان است حمایت است، از حمایت مسوولان استانی گرفته تا هوادارانی که در فصل‌های گذشته در گرما و سرما از تیم با ریشه خود حمایت کرده‌اند.

ایرانجوان نیاز به حمایت دارد تا دوباره شور و شوق فوتبالی در مرکز استان احیا شود، کاری که با حمایت وزارت نفت سبب شد جنوبی‌ترین نقطه استان بوشهر و در شهرستان جم فوتبال رونق بگیرد و به سطح اول فوتبال مملکت برسند و حالا بالاتر از پایتخت‌نشینان در صدر قرار دارد.

مسوولان استانی به حمایت از ایران‌جوان بپردازند تا نماینده فوتبال بوشهر در لیگ آزادگان حال و روزش بهتر شود و از این شرایط پر استرس و بحرانی خارج و بتواند در جام حذفی نیز حریفانش را حذف کند.

مطمئنا در شرایط کنونی با حمایت هواداران ، ایران‌جوان می‌تواند خود را به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برساند اما این موضوع نیازمند حمایت مسوولان استانی است تا وضعیت فوتبال مرکز استان بهبود یابد.

دیدار تیم فوتبال ایران جوان بوشهر و گل ابریشم تهران پنجشنبه 4 آبان ماه در بوشهر برگزار می‌شود و تا آن زمان مسوولان می‌توانند این تیم را دریابند.

باید دید بعد از شگفتی‌سازی پارس‌جنوبی‌جم در لیگ برتر، حالا دیگر نماینده استان می‌تواند در جام حذفی شگفتی‌سازی کند؟

 

/*فارس

ارسال نظر