کد خبر : 17442

هفته دهم رقابت‌های لیگ آزادگان

ایران‌جوان بوشهر در بازی خانگی به تساوی رضایت داد

 ایران‌جوان بوشهر در بازی خانگی به تساوی رضایت داد

در چارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ آزادگان تیم ایران‌جوان بوشهر با تساوی در مقابل تیم ملوان بندرانزلی در خانه متوقف شد.

به گزارش بوشهر24، در چارچوب رقابت‌های لیگ  آزادگان تیم ایران‌جوان بوشهر در هفته دهم این بازی‌ها  میزبان ملوان بندرانزلی در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر بود.

تیم ایرانجوان بوشهر که در 9 بازی قبل 5 باخت و سه مساوی و یک برد در کارنامه خود داشت برای برد در بازی خانگی وارد میدان شد که توپ‌ها  با وجود حملات تدارک دیده شده، یکی پس از دیگری هدر رفت.

ایران‌جوان که عملکرد مطلوبی در این فصل از بازی‌ها تاکنون نداشته است برای جبران شکست‌های گذشته برنامه‌ریزی ویژه‌ای کرده که تاکنون نتوانسته این مهم را محقق کند.

تیم ملوان بندر انزلی در دقیقه 19 بازی که تا خط جریمه حریف پیش رفته بود مدافعان ایرانجوان بوشهر تن به یک پنالتی دادند که بابک مرادی توانست دروازه ایرانجوان بوشهر را در دقیقه 20 باز کند.

ایرانجوان بوشهر پس از دریافت این گل، برای جبران شکست خانگی، خود را به آب و آتش زد تا اینکه نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود ملوان به پایان رسید.

در نیمه دوم این بازی تیم ایرانجوان بوشهر بارها برای جبران گل خورده تا دروازه حریف پیش رفت تا اینکه در دقیقه 59 به یک پنالتی دست یافت و  اویس کرد جهان توانست با به ثمر رساندن پنالتی این بازی را به تساوی بکشاند.

با این تساوی ایرانجوان بوشهر 7 امتیازی شد و در رتبه شانزدهم و تیم ملوان هم با 13  امتیاز در رتبه دهم  لیگ دسته یک قرار گرفت.

 

سرمربی ایرانجوان بوشهر:

قادر به تقویت وضعیت جسمانی بازیکنان ایرانجوان بوشهر‌ نیستیم‌

TrbC6FDOYT4Z

غلامرضا دلگرم شامگاه شنبه بعداز تساوی تیم ایرانجوان بوشهر با ملوان بندر انزلی در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه به سبب کمبود امکانات قادر به ریکاوری  بازیکنان نیستیم اظهار داشت:بعد از بازی سنگین مقابل تیم گل گهر سیرجان زمانی برای ریکاوری  بازیکنان نداشتیم و از نتیجه امروز مقابل تیم قدرتمند ملوان راضی هستم.

وی با بیان اینکه شرایط کنونی تیم فوتبال ایرانجوان نوید بخش آینده‌ای مطلوب است افزود: بازی‌های این تیم نشان دهنده نوید بخش آینده‌ای درخشان و مطلوب برای ایرانجوان بوشهر است.

سرمربی ایرانجوان بوشهر با تاکید بر کسب امتیازات بازی‌های آینده تصریح کرد:  این تیم اکنون به شرایطی رسیده که شکست برای آنها پذیرفتنی نیست و تنها به کسب سه امتیاز فکر می‌کند.

دلگرم، یکی از عمده مشکلات تیم ایرانجوان را وضعیت ضعیف جسمانی بازیکنان دانست و تصریح کرد: به دلیل فشردگی بازی‌ها قادر به تقویت وضعیت جسمانی بازیکنان نیستیم.

وی با بیان اینکه در خط حمله و چند پست دیگر به بازیکنان با تجربه و با کیفیت  نیاز داریم خاطر نشان کرد: در شرایط کنونی تنها باید بازیکنان خود را تقویت کنیم تا بتوانیم به هدف خود که بقا تیم ایرانجوان در لیگ یک است دست پیدا کنیم.

سرمربی ایرانجوان بوشهر با بیان اینکه تا پایان نیم فصل باید با این شرایط بازی کنیم گفت: هواداران کمک کند تا سهمیه تیم ایرانجوان بوشهر در رقابت‌ها ی لیگ آزادگان حفظ شود.

دلگرم با تاکید بر حمایت مسئولان از تیم ایرانجوان بوشهر گفت: مسئولان  استان بوشهر برای حل مشکلات تیم ایرانجوان بوشهر به این تیم برای ادامه راه لیگ یک کمک کنند

وی با انتقاد از وضعیت داوری گفت: شرایط داوری در لیگ یک خوب نیست و در این زمینه ایرانجوان بوشهر از داوری‌ها ضربه دیده است.

سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر با اشاره به محرومیت بازیکن خاطی تیم ایرانجوان بوشهر خاطر نشان کرد: میلاد شعبانلو بازیکن خاطی تیم که از سوی کمیته انضباطی 4 ماه محروم شده مدیران دو باشگاه شاهین شهرداری بوشهر و ایرانجوان به دنبال رفع این مشکل هستند.

ایرانجوان بوشهر در بازی خانگی مقابل ملوان به تساوی یک بر یک دست یافت که با این تساوی هفت امتیازی شد و در رده شانزدهم  جدول لیگ دسته یک قرار گرفت و تیم ملوان نیز با 13 امتیاز در رده نهم باقی ماند.

 

/*تسنیم

ارسال نظر