کد خبر : 17465

مدیرکل حمل و نقل و راهداری استان بوشهر:

۱۴۰۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران از بوشهر به مرز شلمچه اختصاص یافت

 ۱۴۰۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران از بوشهر به مرز شلمچه اختصاص یافت

مدیرکل حمل و نقل و راهداری استان بوشهر گفت: یک‌هزار و ۴۰۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران اربعین حسینی از بوشهر به مرز شلمچه اختصاص یافته است.

به گزارش بوشهر24، حمیدرضا علم  در نشست اعزام کاروان زیارتی اربعین حسینی از استان بوشهر، با بیان اینکه کاروان‌های اعزامی بوسیله اتوبوس از بوشهر به شلمچه از تخفیف ویژه بهره‌مند می‌شوند اظهار داشت: زائرانی که به صورت کاروانی با شرکت‌های حمل و نقل مسافر قرارداد منعقد کنند علاوه بر اینکه جا به‌جایی آنها بدون تاخیر و به راحتی انجام می‌شود از تخیف بین 10 تا 20 درصد برخوردار می‌شوند.

وی از آمادگی ناوگان حمل و نقل استان  بوشهر برای جابه‌جایی زائران اربعین حسینی خبرداد و افزود: زائران اربعین حسینی که قصد دارند به صورت انفرادی به مرز شلمچه وارد شوند از سامانه مسافر 724 دات کام بلیت تهیه کنند.

 مدیرکل حمل و نقل و راهداری استان بوشهر با بیان اینکه اتوبوس‌های ویژه اعزام زائران از استان بوشهر به مرز شلمچه مهیا شده تصریح کرد: اعزام زائران  از استان بوشهر توسط شرکت‌های حمل و نقل مشکلی برای حمل نقل از استان به دیگر نقاط کشور ایجاد نمی‌کند و انتقال مسافران به سایر نقاط کشور از این استان به قوت خود باقی است.

علم گفت: یک‌هزار و 400 دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران اربعین حسینی از بوشهر به مرز شلمچه اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته بیش از 40 هزار زائر اربعین حسینی از طریق ناوگان اتوبوسرانی استان بوشهر جابه‌جا شدند بیان کرد: به سبب اتوبوس‌های مازاد استان بوشهر،  این اتوبوس‌ها زائران اربعین حسینی استانهای هرمزگان، کرمان، فارس و یزد را هم جابه جا کردند .  

 

/*تسنیم

ارسال نظر