کد خبر : 17823

سرپرست شبکه بهداشت دیر خبر داد

استقرار ۱۱ آمبولانس در منطقه های زمین لرزه زده شهرستان دیر

استقرار ۱۱ آمبولانس در منطقه های زمین لرزه زده شهرستان دیر

سرپرست شبکه بهداشت و معالجه شهرستان دیرگفت: از همان ساعات اوائلی واقع شدن سانحه ۱۱ دستگاه آمبولانس در منطقه های زمین لرزه زده شهرستان دیر مستقر گردیدند.

به گزارش بوشهر24،احمد آخوندی با تعریف وضع حوزه تندرستی منطقه های زمین لرزه زده شهرستان دیر اظهار کرد: تیم تصویر العمل فوری شبکه بهداشت و معالجه فعال شده و در منطقه های ناشی از زمین لرزه مستقر گردیدند.

 

وی با اظهار اینکه شدت زمین لرزه در قسمت مرکزی شهرستان دیر زیادتر بوده هست اظهار کرد: ناوگان اورژانس ۱۱۵ در شهرهای دیر ، بردستان و دوراهک و دهاتی لمبدان مستقر شده و خدمات لازم انجام می شود.

سرپرست شبکه بهداشت و معالجه شهرستان دیر در مورد کارهای اورژانس در زمینه خدمات رسانی به زمین لرزه زدگان اظهار داشت: از همان ساعات اولیه واقع شدن زمین لرزه با فراخوان ناوگان اورژانس ۱۱۵ و آمبولانس های واحد معالجهی هلال احمر یک دستگاه، سپاه دو دستگاه و یک دستگاه آمبولانس نیروی انتظامی و در مجموع ۱۱ آمبولانس در منطقه های زمین لرزه قسمت مرکزی دیر مستقر گردیدند.

 

سرپرست شبکه بهداشت و معالجه شهرستان دیر با تاکید بر ادامه مشارکت تا اعلام وضع سفید اظهار کرد: با استقرار آمبولانس بهمراه تیم بهداشتی معالجهی در مکان های ایمن سازی بناهای لطمه دیده از زمین لرزه ، پوشش شایسته خدمات اورژانس استمرار دارد.

آ آخوندی اهتمام کرد: در حال حاضر در منطقه های زمین لرزه زده خودمراقبتی، بهداشت و آمادگی های روحی روانی مطرح هست که با حضور همکاران تیم بهداشت و تندرستی روان این مشکل هموار می شود./ذاکرنیوز

 

ارسال نظر