کد خبر : 17903

رییس شورای اسلامی شهرستان جم:

نظر وزارت کشور و استانداری بوشهر برای تبدیل روستای بهارستان به شهر مثبت است

نظر وزارت کشور و استانداری بوشهر برای تبدیل روستای بهارستان به شهر مثبت است

رییس شورای اسلامی شهرستان جم گفت: مجموعه استانداری بوشهر و وزارت کشور در این خصوص نظر مثبت دارند و پرونده روستای بهارستان در وزارت راه و شهرسازی است و امیدواریم هر چه سریع‌تر مطالبه به حق مردمی محقق و شاهد ارتقای بهارستان به شهر باشیم.

به گزارش بوشهر24،اسدالله نیک‌خواه امروز در شهرستان جم با بیان این که تاخیر در ارتقای یکی از بزرگترین روستاهای استان بوشهر به شهر مردم را متضرر می‌کند، اظهار داشت: روستای بهارستان جم یکی از پر جمعیت‌ترین روستاهای استان بوشهر است که انتظار مردم این است هر چه سریع‌تر این روستای بزرگ به شهر تبدیل شود.

وی با بیان این که برای ارتقا به شهر تمامی کارهای مربوطه در استان بوشهر انجام شده است، گفت: فرماندار شهرستان جم به جد پیگیر ارتقا بهارستان به شهر است و در این خصوص نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس و استاندار بوشهر نیز همراه هستند و در این باره همکاری‌های خوبی داشته‌اند.

رییس شورای اسلامی شهرستان جم  تصریح کرد: شورای اسلامی بهارستان یک سری اطلاعات جمع‌آوری کرده تا با این اطلاعات و مستندات با همراهی مسوولان و نماینده شهرستان جم در مجلس شورای اسلام، موضوع شهرشدن این روستا را در تهران پیگیری کند.

نیک‌خواه ادامه داد: مجموعه استانداری بوشهر و وزارت کشور در این خصوص نظر مثبت دارند و پرونده روستای بهارستان در وزارت راه و شهرسازی است و امیدواریم هر چه سریع‌تر مطالبه به حق مردمی محقق و شاهد ارتقای بهارستان به شهر باشیم.

وی تاکید کرد: طی سال‌های اخیر اقدامات خوبی در سطح بهارستان انجام شده و این روستا پتانسیل ارتقا به شهر را دارد و کارشناسان وزارت کشور نیز برای ارتقا این روستا به شهر نظر مثبتی اعلام کرده‌اند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان جم با بیان این که برای ارتقا به شهر روستای بهارستان  باید در تهران پیگیری‌ها انجام شود، گفت: جم زمانی که شهرستان شد یک سری مشکلات در موضوع جمعیت و برخی زیرساخت‌ها داشت اما با پیگیری در هیات دولت، جم شهرستان شد و امروزه که همراهی‌های خوب مسوولان استانی و شهرستانی و نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی برای ارتقا روستای بهارستان به شهر وجود دارد، امیدواریم خواسته مردم به نتیجه برسد./فارس

 

ارسال نظر