کد خبر : 17922

حفاظت موفق از ۵۲۰۰ پرواز در فرودگاه‌های استان بوشهر

حفاظت موفق از ۵۲۰۰ پرواز در فرودگاه‌های استان بوشهر

فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌های استان بوشهر گفت: در ۹ ماهه سال جاری حفاظت و راهنمایی ۶۰۰ هزار مسافر برای ۵ هزار و ۲۰۰ پرواز از فرودگاه‌های استان بوشهر انجام شد.

به گزارش بوشهر24،محمدرضا سلمان پور صبح یکشنبه در نشست اعضای شورای فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه های استان بوشهر با تبریک پنجم دیماه سالروز تشکیل حفاظت هواپیمایی در کشور اظهار داشت: در این مدت شاهد موفقیت ۱۰۰ درصدی یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌ها در کشور بودیم.

وی بیان کرد: در مدت فعالیت یگان حفاظت فرودگاهی در کشور ۲۶ مورد اقدام به هواپیماربایی و ۱۰۰ مورد هم هواپیماربایی در زمین شناسایی و خنثی شد.

سلمان پور ادامه داد: در این مدت ۷۰ شهید و ۶۵۰ جانباز دوران دفاع مقدس و سوانح هواپیمایی تقدیم نظام و انقلاب شده است.

فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌های استان بوشهر با بیان اینکه از ۶۵ فرودگاه کشور ۵ فرودگاه در استان بوشهر است، اضافه کرد: در ۹ ماهه سال جاری حفاظت و راهنمایی ۶۰۰ هزار مسافر برای ۵ هزار و ۲۰۰ پرواز از فرودگاه‌های استان بوشهر با رعایت کامل ادب و احترام توسط یگان‌های حفاظت فرودگاهی انجام شده است.

وی ادامه داد: از این تعداد پرواز، ۸۱ مورد خارجی بوده ضمن اینکه میزبانی از هزار و ۷۰۰ نفر از شخصیت‌های کشوری هم در پاویون فرودگاه‌های استان بوشهر انجام دادیم./مهر

 
 
 

 

ارسال نظر