کد خبر : 17984

علم و فناوری بوشهر:

شرکت بوشهری عضو پنج تیم برتر تولید انیمیشن کشور

شرکت بوشهری عضو پنج تیم برتر تولید انیمیشن کشور

شرکت پویاگران بینش گستر سیراف به عنوان یکی از پنج تیم برتر تولید انیمیشن کشور در نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال تهران معرفی شد .

به گزارش بوشهر24،نمایشگاه بین المللی رسانه‌ های دیجیتال با هدف آشنایی هر چه بیشتر فعالان حوزه دیجیتال و شرکت‌ های فعال با آخرین تحولات صورت گرفته در حوزه رسانه‌ های دیجیتال هر سال در تهران برگزار می‌شود .

شرکت پویا گران بینش گستر سیراف از شرکت های عضو پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر برای اولین بار و به عنوان تنها تیم بوشهری تولید انیمیشن در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌ های دیجیتال شرکت نمود .

با توجه به فعالیت های اخیر این شرکت و کسب چندین مقام  بین المللی در جشنواره ها و فستیوال های جهانی و همکاری در تولید چندین انیمیشن بین المللی ، این شرکت به عنوان یکی از پنج تیم برتر تولید انیمیشن در کشور با مجموعه درسا تفاهم نامه ای را با حضور رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ، مدیر عامل شرکت درسا و مدیر عامل مخابرات ایران امضا کرد که به مدت دو سال همکاری رسمی خود را با این شرکت آغاز نمود .

در حاشیه این نمایشگاه از طرف شبکه ملی و انجمن سینمایی کشور، کارگروهی متشکل از ده تیم تولید انیمیشن تشکیل شد که شرکت پویا گران بینش گستر سیراف نیز به عنوان تیم فنی این کارگروه انتخاب گردید .

همچنین رضا اسمعیل پور مدیر عامل این شرکت در مصاحبه زنده خود با ستاد خبری نمایشگاه از نبودن استاندارد های لازم در حوزه انیمیشن سازی در داخل کشور انتقاد کرد و خبر تولید انیمیشن سریالی جدید خود را داد ./علم وفناوری

 

ارسال نظر