کد خبر : 18094

۲۲ پروژه جمعیت هلال احمر در ۱۲ استان افتتاح شد

۲۲ پروژه جمعیت هلال احمر در ۱۲ استان افتتاح شد

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: همزمان با دهه مبارک فجر ۲۲ پروژه جمعیت هلال احمر در ۱۲ استان با سرمایه‌گذاری ۳۱ میلیارد تومان افتتاح شد.

 به گزارش بوشهر24،علی اصغر پیوندی  شامگاه پنجشنبه در آئین افتتاح پایگاه امداد جاده‌ای جاشک شهرستان دیر با تبریک ایام الله دهه فجر این ایام را فرصت مغتنمی برای ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: جمعیت هلال احمر هر چند خدمات قابل توجهی به بخش‌های مختلف عرضه می‌کند ولی تا رسیدن به استاندارد جهانی فاصله دارد.

وی با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بر حضور پرشور مردم درحماسه مهم سیاسی اجتماعی راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد و افزود: مردم هیچگاه انقلاب را تنها نگذاشته‌اند و این بار هم در سی‌ونهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حضوری باشکوهی در راهپیمایی 22 بهمن دارند.

رئیس جمعیت هلال احمر  با بیان اینکه 538 پایگاه امداد جاده‌ای در کشور فعال است افزود: بر اساس استانداردهای جهانی باید به فاصله هر 35 کیلومتر یک پایگاه امداد جاده‌ای مستقر باشد که برای تحقق این مهم به 1200 پایگاه نیاز است.

پیوندی با بیان اینکه برای رسیدن این مهم فاصله زیاد است تاکید کرد: در یک برنامه تدوین شده به 1200 پایگاه دست می‌یابیم ولی زمان‌بر است.

وی، با  بیان اینکه بیشتر جاده‌های کشور پرتردد است افزود: برای رسیدگی بیشتر به حادثه دیدگان خدمات این جمعیت افزایش می‌یابد که تا پایان  امسال و در آستانه تعطیلات نوروز تجهیزات امدادی پایگاه‌های جاده‌ای افزایش می‌یابد.

رئیس جمعیت هلال احمر ، استان بوشهر را یک استان مهم و استراتژیک دانست و با بیان اینکه طولانی مرز دریایی با خلیج فارس در استان بوشهر است گفت: در این راستا نیاز به راه‌اندازی پایگاه امداد و نجات دریایی در استان است که باید به این مهم نگاه ویژه کرد.

پیوندی با بیان اینکه جاده‌های استان بوشهر یکی از پرترددترین محورهای مواصلاتی جاده‌ای است خاطر نشان کرد: در این راستا توسعه پایگاه‌ها امداد و نجات جاده‌ای و  تامین تجهیزات مدرن و پیشرفته در دستور کار است.

وی، با تاکید بر تحقق درخواست فرماندار دیر گفت: 2 آمبولانس و خودرو نجات برای پایگاه امداد و نجات جاده‌ای دیر تا پایان امسال تحویل می‌شود.

رئیس جمعیت هلال احمر  از اففتاح 22 پروژه در ایام دهه فجر خبرداد و تصریح کرد: همزمان با دهه مبارک فجر 22 پروژه جمعیت هلال احمر در 12 استان با سرمایه‌گذاری 31 میلیارد تومان افتتاح شد./تسنیم

 

ارسال نظر