کد خبر : 18125

دومین دوره المپیاد هفتخوان مهارت های شغلی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر آغاز شد

 دومین دوره المپیاد هفتخوان مهارت های شغلی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر آغاز شد

دومین دوره المپیاد هفتخوان مهارت های شغلی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر روز سه شنبه در آئینی با حضور معاون استاندار و مدیرعامل این شرکت آغاز شد.

به گزارش بوشهر24،معاون هماهنگی و توسعه منابع استانداری بوشهر دراین آئین گفت: با همت و تلاش کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر و برنامه ریزی های این شرکت پایداری برق مشترکان در استان بهبود قابل توجهی یافته است.

سعید زرین فر افزود:در سال های گذشته موارد محدودی از نوسانات برق وجود داشته که با اقدامات صورت گرفته این نوسانات به کمترین میزان ممکن رسیده است.

وی یادآورشد: این امر با وجود نیروی انسانی متخصص و با انگیزه محقق شده که برای تداوم این روند سرمایه گذاری و توانمندسازی نیروی انسانی به عنوان ارزشمند ترین سرمایه سازمان باید همچنان در دستور کار باشد.

وی اظهار اشت: تقویت فرهنگ کار به عنوان امری تاثیرگذار در پرورش نیروی انسانی متخصص و توانمند باید بطور جدی از سوی خانواده ها دنبال شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر نیز گفت: دومین دوره المپیاد هفتخوان مهارت های شغلی این شرکت با حضور 117 تن از کارکنان آغاز شده و این المپیاد برای نخستین بار است در شرکت های توزیع با این حجم و گستردگی برگزار می شود.

امرالله پاراد با اشاره به برگزاری المپیاد هفتخوان مهارت های شغلی در سایت آموزشی این شرکت اظهار داشت: این سایت اکنون یکی از بهترین و بزرگ ترین سایت های آموزشی در کشور است.

وی ادامه داد: در این المپیاد کارکنان هر 10 شهرستان استان بوشهر در حوزه های بهره برداری، مشترکین، مهندسی(شامل طراحی و نظارت) به مدت 2 روز با یکدیگر به رقابت می پردازند.

پاراد یادآور شد: نخستین المپیاد هفتخوان مهارت های شغلی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر تنها در حوزه بهره برداری برگزار شد.

وی با اشاره به تجربه و تخصص کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر اظهارداشت: این شرکت در مسابقات المپیاد مهارتی شرکت های توزیع برق منطقه جنوب و جنوب غرب کشور که در شیراز برگزار شد در بین هفت استان شرکت کننده موفق به کسب رتبه دوم شد.

مدیر دفتر منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر نیز گفت: این المپیاد با هدف ارتقا سطح علمی و مهارتی کارکنان برگزار شده است .

شهریار جمهیری افزود: در این المپیاد با تقویت روحیه رقابتی زمینه افزایش سطح علمی کارکنان افزایش خواهد یافت .

وی یادآورشد: در حوزه بهره برداری شرکت کنندگان در قالب آزمون گروهی، صعود و فرود، تنظیم رله فشار متوسط و ضعیف، تست ترانس، تعویض فیوز لینک و نجات فرد آسیب دیده با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی ادامه داد: در حوزه مشترکین نیز رقابت بصورت آزمون گروهی و نصب کنتور است.

مدیر دفتر منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: در حوزه مهندسی رقابت در دو بخش نظارت و طراحی است که در حوزه نظارت رقابت در قالب آزمون گروهی، برآورد مصالح و اتوکد بوده و در حوزه نظارت نیز رقابت در قالب آزمون گروهی، بازدید از پست و ارائه گزارش انجام می شود./ایرنا

 

ارسال نظر