کد خبر : 18144

ورود پیکر‌های پاک ۱۲ نام‌آور گمنام سال‌های حماسه و ایثار به بوشهر و عسلویه

ورود پیکر‌های پاک ۱۲ نام‌آور گمنام سال‌های حماسه و ایثار به بوشهر و عسلویه

امام جمعه بوشهر با قدردانی از حضور مردم و مسئولان در استقبال از شهدای گمنام در فرودگاه بوشهر گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ترویج روحیه شهادت طلبی در مسیر کمال انسانی است.

به گزارش بوشهر24،آیت‌الله غلامعلی صفایی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام با بیان اینکه شهدا برای حفظ اسلام و انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند اظهار داشت: پیام شهدا حفظ اسلام، انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن، ولایت‌مداری، خدمتگذاری به مردم و پایداری مردم در مسیر انقلاب اسلامی است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه باردیگر استان بوشهر میزبان انسان‌های عرشی شده است افزود: این شهدا جان خود را تقدیم کرده‌اند تا دین اسلام و  نظام اسلامی، ارزش‌های انقلا و کشور پایدار باشد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه شهدا برای حفظ اسلام و انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند افزود: شهدا در راستای مبارزه هر چه تمامتر با جهان استکبار جوان خد را در طیق اخلاص گذاشتند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه شهید، هدیه الهی است تاکید کرد: شهیدان هدایای الهی و باران رحمت خداوند هستند که در یک سرزمین نزول اجلال پیدا می‌کنند.

آیت‌الله صفایی بوشهری، با بیان اینکه حضور شهدای گمنام در استان بوشهر سبب عطرآگین شدن این استان به بوی ایثار و شهادت شده است گفت: ترویج اسلام ناب محمدی، روحیه ایثار، خدمتگذاری به اسلام و مسلمین و انقلاب اسلامی از  دستاوردهای مهم حضور شهدا در جامعه است.

نماینده ولی در استان بوشهر، فرهنگ شهدا را فرهنگ کرامت انسانی دانست و تصریح کرد: فرهنگ شهدا فرهنگ تعالی و بزرگی انسان است چراکه شهدا بزرگترین حرکت به سمت کمال انسانی انجام دادند.

امام جمعه بوشهر، شهادت را زیباترین شکل عروج انسان از دنیا  به آخرت دانست و تاکید کرد: شور و استقبال مردم از شهدا نشان دهنده روحیه حماسی برای حمایت از نظام، پایداری و و وفاداری به ارزش‌های شهداست./تسنیم

 

ارسال نظر