کد خبر : 18150

مسئول فرهنگی دانشگاه پیام نور بوشهر:

دانشجوی دانشگاه پیام بوشهر رتبه‌های برتر جشنواره را کسب کرد

دانشجوی دانشگاه پیام بوشهر رتبه‌های برتر جشنواره را کسب کرد

مسئول فرهنگی دانشگاه پیام نور بوشهر گفت: دنیا کرم‌زاده دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر رتبه‌های برتر هفتمین جشنواره فیلم و عکس دانشجویی کشور را کسب کرد.

به گزارش بوشهر24،علی بصری امروز در بوشهر اظهار داشت: دنیا کرم زاده دانشجوی رشته ارتباط تصویری دانشگاه پیام نور بوشهر موفق شد در هفتمین جشنواره فیلم و عکس دانشجویی کشور  در بخش موبایلی و در بخش  تک‌عکس با دوربین عکاسی دو رتبه سومی را کسب کند.

وی با اعلام این که در این بخش از مسابقات بیش از دو هزار نفر از سراسر ایران و سایر کشورها حضور داشتند، افزود: به دست‌آوردن این رتبه‌ها برای دانشگاه پیام نور را یک افتخار در این سطح می‌دانیم.

مسئول فرهنگی دانشگاه پیام نور بوشهر تصریح کرد: اختتامیه هفتمین جشنواره سراسری عکس دانشجویی کشور، ۷ تا ۱۰ اسفندماه سال جاری در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار خواهد شد و در حاشیه رونمایی آثار، نمایش برگزیده‌ها و انتشار آن، از عکاسان برگزیده تقدیر به عمل خواهد آمد.

بصری یادآور شد: آثار عکاسی و انیمیشن دنیا کرم‌زاده توانسته است به جشنواره‌های مختلفی راه یابد و در سال گذشته انیمیشن وی در جشنواره رویش وزارت علوم تحقیقات و فناوری رتبه برتر را کسب کرد./فارس

 

ارسال نظر