کد خبر : 18155

سامانه پایش هوشمند ناوگان «سپهتن» در اتوبوس‌ها نصب شد

سامانه پایش هوشمند ناوگان «سپهتن» در اتوبوس‌ها نصب شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر گفت: برای اطمینان از رعایت اصول ایمنی، سامانه پایش هوشمند ناوگان «سپهتن» در اتوبوس‌های استان بوشهر نصب شد.

به گزارش بوشهر24،سید حمیدرضا علم ظهر دیروز با بیان اینکه تمهیدات لازم برای مسافرت نوروزی در استان بوشهر اندیشیده شده اظهار داشت: در این راستا پیش فروش بلیت سفرهای نوروزی بدون افزایش قیمت آغاز شده است.

وی با بیان اینکه شهروندان می‌توانند بلیت را با قیمت کنونی خریداری کنند افزود: مسافران، بلیت را از طریق رایانه یا با مراجعه به دفترهای پیشخوان دولت و دفتر شرکت‌های حمل و نقل خریداری کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر از آغاز فعالیت ستاد سفرهای نوروزی در استان بوشهر از 25 اسفند خبرداد و گفت: ستاد سفرهای نوروزی از 25 اسفند کار خود را در این اداره کل آغاز می‌کند و تا پایان تعطیلات نوروزی بر روند تامین ناوگان و جابه‌جایی حمل و نقل مسافر نظارت می‌کند.

علم با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم  برای ارائه خدمات  ایمن و روان به شهروندان صورت گرفته است تصریح کرد: در آستانه فرا رسیدن سال جدید و تعطیلات نوروزی جلسات و برنامه ریزی‌های لازم برای ارائه خدمات  ایمن و روان به شهروندان در این ایام صورت گرفته است.

وی ایمن سازی ترافیک برون شهری، پاکسازی معابر و حریم راه‌ها را از جمله برنامه‌ها دانست و خاطر نشان کرد: نصب تابلوهای اطلاعاتی، تسهیل دسترسی مسافران به مجتمع‌های خدمات بین راهی و نمازخانه‌ها، مهیا کردن اقامتگاهای مسافران در دستور رسیدگی قرار دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای جابه‌جایی هر چه بهتر مردم در تعطیلات نوروزی، بیان کرد: برای اطمینان از رعایت اصول ایمنی، سامانه پایش هوشمند ناوگان «سپهتن» در اتوبوس‌ها نصب شده که در صورت بروز تخلف، راننده اتوبوس برای اعمال قانون به نخستین پاسگاه پلیس راه واقع در مسیر معرفی می‌شوند./تسنیم

 

ارسال نظر