کد خبر : 18169

حادثه در آستانه چهارشنبه آخر سال؛

مصدوم شدن سه جوان بوشهری براثر انفجار مواد آتش زا

مصدوم شدن سه جوان بوشهری براثر انفجار مواد آتش زا

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر گفت: انفجار مواد آتش زا در محله سبزآباد بوشهر سه جوان را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش بوشهر24،دکتر عبدالرحیم دادجو افزود: این حادثه ساعت 17 دیروز هنگامی که این سه جوان در حال ساختن نارنجک دستی بودند، رخ داد.

وی  افزود: سه مجروح این حادثه 18 تا 21 سال دارند که یک نفرشان 100 درصد سوختگی دارد، مصدوم دیگر دچار 9 درصد سوختگی شده و شنوایی‌اش را هم از دست داده، اما سومین نفر سوختگی‌اش کم است.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر ادامه داد: هر سه مصدوم ابتدا به بیمارستان سلمان فارسی (تامین اجتماعی) بوشهر منتقل شدند اما سپس دو نفر از آنها به بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه انتقال یافتند.

دکتر دادجو با اشاره به نزدیک شدن چهارشنبه آخر سال، از جوانان خواست برای یک لحظه شادی به سراغ تولید مواد آتش زا نروند و خود و خانواده‌هایشان را دچار مشکل نکنند.

وی از خانواده‌ها نیز درخواست کرد مراقب فرزندانشان باشند و اگر می‌دانند مکان‌هایی وجود دارد که مواد اولیه برای ساخت مواد آتش زا را عرضه می‌کنند، به نیروی انتظامی خبر دهند تا با آنها برخورد شود./صداوسیما

 

ارسال نظر