کد خبر : 18205

فرودگاه جدید بوشهر در آینده نزدیک عملیاتی می‌شود

 فرودگاه جدید بوشهر در آینده نزدیک عملیاتی می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و نظارت شرکت فرودگاه‌ها گفت:طرح فرودگاه جدید بوشهر تدوین شده که در آینده نزدیک در وسعت قابل توجهی اجرایی می‌شود.

به گزارش بوشهر24،حمیدرضا سیدی ظهردوشنبه  در نشست بررسی اجرای طرح فرودگاه جدید بوشهر با بیان اینکه فرودگاه فعلی این شهر دارای قدمت بیش از 90 سال است اظهار داشت: با توجه به محدویت توسعه این فرودگاه و روند رو به رشد استان بوشهر نیاز است طرح فرودگاه جدید با وسعت بیشتری اجرا شود.

وی، با بیان اینکه فرودگاه جدید بوشهر خارج از این شهر اجرا می‌شود تصریح کرد: این مهم چند سال است که مورد مطالعه و توجه قرار گرفته که در برنامه کوتاه مدت فرودگاه بوشهر به خارج از شهر منتقل شود.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت شرکت فرودگاه‌ها با تاکید بر تملک زمین برای ساخت فرودگاه جدید بوشهر و مستندسازی آن گفت: با توجه به قرار گرفتن بوشهر در حاشیه خلیج فارس  اجرای طرح حمل و نقل ترکیبی در زمینه حمل و نقل هوایی، ریلی، دریایی و جاده‌ای مورد تاکید است که در این راستا طرح ویژه‌ای مورد اجرا گذاشته می‌شود.

سیدی، با بیان اینکه برای ساخت فرودگاه جدید بوشهر در حال تملک زمین هستیم تصریح کرد: ساخت این فرودگاه با مشارکت سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی اجرا می‌شود.

وی از اجرایی شدن این پروژه در آینده نزدیک خبرداد و تصریح کرد: طرح فرودگاه جدید بوشهر تدوین شده که در آینده نزدیک در وسعت قابل توجهی اجرایی می‌شود.

 

ارسال نظر