کد خبر : 18299

در تعطیلات نوروزی؛

تردد خودروها در راه‌های استان بوشهر ۱۱ درصد افزایش یافت

تردد خودروها در راه‌های استان بوشهر ۱۱ درصد افزایش یافت

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر با اشاره به ثبت شش میلیون تردد در استان، گفت: تردد خودروها در راه‌های استان بوشهر طی تعطیلات نوروز ۱۱ درصد افزایش یافت.

به گزارش بوشهر24،حمیدرضا علم  اظهار داشت: ۵۴ تردد شمار در محورهای استان بوشهر نصب شده است که وضعیت تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان را ثبت می‌کنند.

وی با اشاره به ثبت شش میلیون تردد در استان بوشهر از ۲۵ اسفندماه سال قبل تاکنون، گفت: تردد خودروها در راه‌های استان بوشهر سال گذشته پنج میلیون و ۳۰۰ هزار تردد بود که امسال ۱۱ درصد افزایش یافته است.

بیشترین تردد در محور بوشهر - چغادک

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر با بیان اینکه بیشترین تردد در محور بوشهر - چغادک با ۳۲۳ هزار تردد ثبت شده است، افزود: طی ۱۳ روز تعطلات نوروزی میزان تردد در این محور ۲۵ درصد افزایش یافته است.

وی با اشاره به رشد ۲۲ درصدی تردد در محور فیروزآباد به جم خاطرنشان کرد: ۱۹۱ هزار خودرو در جاده منتهی به دیلم از محور خوزستان تردد داشته اند که شاهد افزایش ۳۱ درصدی تردد در این محور هستیم.

ارتقای ایمنی در جاده‌های استان

علم با بیان اینکه طی ۱۳ روز گذشته ۴۸۳ هزار  دستگاه خودرو وارد استان و ۴۸۲.۵ هزار خودرو خارج شده است، تاکید کرد: تعداد خودروهای ورودی به استان بوشهر ۱۲.۸ درصد رشد یافته است.

وی با اشاره به ارتقای ایمنی در جاده‌های استان بوشهر و کاهش وقوع حوادث، افزود: ۶۰ گشت راهداری در محورهای شریانی و پرتردد استان بوشهر مستقر شده است./مهر

 
 
 

 

ارسال نظر