کد خبر : 18390

تمام تحرکات دشمن و تحولات منطقه رصد می‌شود

 تمام تحرکات دشمن و تحولات منطقه رصد می‌شود

جانشین فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر گفت: سپاه و نیروهای مسلح تمام تحرکات دشمن و تحولات منطقه را رصد کرده و وظایف خود را در صحنه‌های منطقه‌ای به نحو شایسته‌ای انجام می‌دهند.

به گزارش بوشهر24،یدالله کشاورز صبح امروز در گردهمایی بصیرتی کارکنان تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر با اشاره به توانمندی نیروهای سپاه اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاره تن انقلاب محسوب شده و مانند خود انقلاب اسلامی پدیده بی‌نظیری است به همین سبب دشمنان حساب ویژه‌ای روی آن باز کرده‌اند.

کشاورز با تاکید بر اینکه سپاه و پاسدار باید از بینش، نگرش و فهم سیاسی بالایی برخوردار  باشند، خاطرنشان کرد: پاسداران انقلاب اسلامی در همه صحنه‌ها باید بصیرت سیاسی داشته باشند و در غیر این صورت نمی‌توانند از انقلاب حفاظت کنند.

وی با بیان اینکه افتخار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران این است که از قابلیت‌های فراوانی در دفاع از نظام برخوردار هستند از رصد فعالیت‌های دشمنان در منطقه خبر داد و تصریح کرد: سپاه و نیروهای مسلح تمام تحرکات دشمن و تحولات منطقه را رصد کرده و وظایف خود را در صحنه‌های منطقه‌ای به نحو شایسته‌ای انجام می‌دهند.

جانشین فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهربا اشاره به اینکه نوع تفکرات نیروهای مسلح در بحث خرد و کلان در تبعیت از ولایت فقیه و نظام است، گفت: فهم و بصیرت سیاسی نیروهای مسلح قابلیت ما را در دشمن‌شناسی بالا می‌برد.

کشاورز با تاکید بر اینکه امروز دشمن در پی این است که نه تنها توان موشکی را از ما بگیرد بلکه اعتقادات و پایبندی ملت ایران به ولایت فقیه را از بین ببرد، بیان کرد: ما نه تنها باید در عرصه‌های مختلف منطقه‌ای گام به گام استکبار را رصد کنیم بلکه ملت‌های منطقه نیز آگاه به دشمنی‌های آنها کنیم.

وی با تاکید بر اینکه فهم و بصیرت سیاسی به فهم و توان نظامی و اجتماعی کمک می‌کند، تصریح کرد: ما اگر بخواهیم پاسدار ولایت و نظام باشیم باید رسالت پاسداری و اهداف آن را به خوبی بفهمیم، به آن رسیده و به دیگران نیز برسانیم.

کشاورز با تاکید بر اینکه هرکس در غیر مسیر ولایت حرکت کند، قطعا به مقصود نمی‌رسد افزود: دشمن در پی این است که به ما نزدیک شده و ما را غافل کرده و ضربه نهایی را وارد آورد، در چنین شرایطی باید هوشیار بوده و خوش گمانی را کنار گذاشت./تسنیم

ارسال نظر