کد خبر : 18451

دیدار مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی عسلویه

اهدای 600 کولر گازی به مددجویان کنگان و عسلویه

اهدای 600 کولر گازی به مددجویان کنگان و عسلویه

احمد لطفی بیان کرد: به منظور تأمین وسایل سرمایشی تابستان برای خانوارهای نیازمند تحت حمایت، کار تهیه و تحویل ۶۰۰ دستگاه کولرگازی از سوی منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی برای مددجویان دو شهرستان کنگان و عسلویه انجام می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر به منظور بهره مندی از ظرفیت‌های اقتصادی پارس جنوبی برای رفع مشکلات نیازمندان، با مهدی یوسفی مدیر عامل این منطقه ویژه اقتصادی در عسلویه دیدار کرد.

به گزارش بوشهر24 به نقل از سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در این نشست با اشاره به نقش مهم منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی گفت: منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی خوب عمل کرده و از ظرفیت‌های خود در جهت کمک به نیازمندان و رفع محرومیت منطقه به خوبی استفاده کرده است.

وی در ادامه بیان کرد: به منظور تأمین وسایل سرمایشی تابستان برای خانوارهای نیازمند تحت حمایت، کار تهیه و تحویل ۶۰۰ دستگاه کولرگازی از سوی منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی برای مددجویان دو شهرستان کنگان و عسلویه انجام می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خاطر نشان کرد: در حوزه پیرامونی نفت و گاز استان، تفاهم نامه‌ای با سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی به منظور  کمک به ساخت مسکن و تأمین برخی از نیازهای مددجویان جنوب استان، منعقد شده است که می‌تواند در جهت رفع مشکلات مردم شهرهای جنوبی تاثیرگذار باشد.

لطفی بیان کرد: تهیه بسته‌های پوشاک و نوشت افزار مدرسه یکی دیگر از حمایت‌هایی است که منطقه پارس جنوبی هر ساله برای دانش آموزان نیازمند استان در نظر می‌گیرد./

ارسال نظر