کد خبر : 18459

مجری نیروگاه اتمی بوشهر مطرح کرد

مجتمع شهدای هسته ای بوشهر در حال تکمیل

مجتمع شهدای هسته ای بوشهر در حال تکمیل

محمود جعفری صبح چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: همه وظیفه داریم که در برنامه‌های اموزش و پرورش همکاری و مشارکت داشته باشیم و نیروگاه اتمی نیز در این زمینه همکاری لازم را دارد.

مجری نیروگاه اتمی بوشهر گفت: ۲۵ میلیارد تومان برای ساخت مجتمع آموزشی شهدای هسته‌ای در بوشهر هزینه می‌شود.

به گزارش بوشهر24 ،  محمود جعفری صبح چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: همه وظیفه داریم که در برنامه‌های اموزش و پرورش همکاری و مشارکت داشته باشیم و نیروگاه اتمی نیز در این زمینه همکاری لازم را دارد.

وی خاطرنشان کرد: مجتمع آموزشی شهدای هسته ای در زمینی به مساحت ۱۵ هزار متر در دست ساخت است و امکانات و تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی هم در این مجتمع در نظر گرفته شده است.

مجری نیروگاه اتمی بوشهر بیان کرد: تاکنون برای ساخت این مجتمع ۲۰ میلیارد تومان هزینه شده و برای تکمیل آن پنج میلیارد تومان دیگر هم نیاز است.

وی تاکید کرد: برای مدیریت آموزشی و بهره مندی از ظرفیت برندهای بزرگ آموزشی در کشور با پنج مجتمع بزرگ آموزشی کشور مذاکره کردیم و نهایتا با موسسه مفید توافق کردیم تا از تکنولوژی آموزشی این مرکز بهره ببریم.

مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر اظهار داشت: برای مدیریت این مجتمع پیشنهاد ما این بوده که به صورت غیردولتی اداره شود اما حمایت های خود را داشته باشیم ضمن اینکه  هدف ما از احداث این مجتمع بزرگ، نخبه پروری در این استان است./

منبع : خبرگزاری مهر

ارسال نظر