کد خبر : 18462

درگذشت روحانی برجسته استان بوشهر

حجت الاسلام حسین حق شناس تنگستانی به دیار باقی شتافت

حجت الاسلام حسین حق شناس تنگستانی به دیار باقی شتافت

حجت الاسلام حسین حق‌شناس تنگستانی از علما و روحانیون استان بوشهر به سبب مشکلات قلبی و عروقی در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر دار فانی را وداع کرد.

به گزارش بوشهر24 ، حجت الاسلام حسین حق‌شناس تنگستانی از علما و روحانیون استان بوشهر به سبب مشکلات قلبی و عروقی در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر دار فانی را وداع کرد.

وی پدر رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران و از روحانیون سرشناس و شناخته شده استان بوشهر است.

در پی رحلت حجت الاسلام حسین حق‌شناس تنگستانی، نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با صدور پیامی درگذشت این روحانی برجسته را تسلیت گفتند .

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در این پیام آورده اند: آن روحانی برجسته سال‌ها با تلاش مخلصانه در عرصه تبلیغ اسلام و حمایت از انقلاب و امام راحل عظیم الشأن و مقام معظم رهبری «دامت برکاته العالیه» و حضور مؤثر در حوزه قرآنی تنگستان و تحمّل مشقات بسیار، خدمات شایانی به اسلام و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران کرد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه این مرحوم در عرصه‌های مختلف منشأ خیرات و برکات هدایتی و انقلابی فراوانی شد بیان کردند: حجت‌الاسلام حسین حق‌شناس تنگستانی همواره مورد تکریم و تجلیل بزرگان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شخصیت‌های برجسته علمی و دینی می‌بود.

بر اساس این گزارش مراسم تشییع پیکر حجت‌الاسلام حسین حق‌شناس تنگستانی امروز پنجشنبه ساعت ۱۷ از بهشت صادق بوشهر و ساعت ۱۹ از میدان شهید زائز خضرخان در اهرم تنگستان برگزار می‌شود.

منع : باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر