کد خبر : 18471

آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه مطرح کردند

حل مشکلات آب ، برق ، گرانی و اشتغال جوانان با عمل جهادی مسئولان

حل مشکلات آب ، برق ، گرانی و اشتغال جوانان با عمل جهادی مسئولان

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، عدالت اجتماعی را اساس نظام اسلامی ایران دانست و تاکید کرد: رفع فقر و تبعیض و برخورداری همگان از امکانات و برکات جامعه از اعم موارد اجرایی شدن عدالت اجتماعی است که مسئولان برای تحقق این مهم با روحیه جهادی و انقلابی باید تلاش کنند.

به گزارش بوشهر24 ، آیت‌الله صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر بر توجه به سبک زندگی اسلامی بر اساس آموزه‌های امام رضا(ع) تاکید کرد و اظهار داشت: استفاده از سبک زندگی اسلامی مشکلات جامعه و زندگی مردم در ابعاد گوناگون برطرف می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تبریک میلاد عالم آل محمد(ص) حضرت امام رضا(ع) از مسئولان مراکز فرهنگی استان بوشهر خواست در ایام کرامت، زندگانی و شخصیت حضرت ثامن‌الحجج(ع) را تبیین و تشریح کنند.

امام جمعه بوشهر با تبریک میلاد حضرت احمد ابن موسی(ع) گفت: ولایت‌مداری از ویژگی‌های شاخص آن حضرت بود که باید از آموزه‌های ولایت‌مداری شاهچراغ(ع) استفاده شود.

خطیب نماز جمعه بوشهر با تبریک پیروزی رزمندگان اسلام در آزادسازی کفریافوعه خاطر نشان کرد: کفریافوعه در سوریه که بیش از سه سال در محاصره گروه‌های تروریستی و عناصر وابسته به استکبار جهانی بود با مقاومت رزمندگان اسلام آزاد شد و ان‌شالله پیروزی نهایی در آزاد سازی دیگر سرزمین‌های اشغالی اسلامی نزدیک است.

آیت‌الله صفایی بوشهری به پیام تاریخی حضرت امام راحل پس از قتل و عام حجاج ایرانی در  مکه پرداخت و تصریح کرد: کسانیکه خود را  خادم حرمین شریفین می‌دانند در پی تجاری و سیاحتی کردن اعمال حج هستند در حالیکه این اعمال در تقویت اتحاد و اقتدار مسلمانان نقش مهم و تاثیرگذاری دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، عدالت اجتماعی را اساس نظام اسلامی ایران دانست و تاکید کرد: رفع فقر و تبعیض و برخورداری همگان از امکانات و برکات جامعه از اعم موارد اجرایی شدن عدالت اجتماعی است که مسئولان برای تحقق این مهم با روحیه جهادی و انقلابی باید تلاش کنند.

خطیب نماز جمعه بوشهربا بیان اینکه وحدت در سایه ولایت سبب ناامیدی دشمن می‌شود گفت: ایجاد تفرقه و اختلاف از اهداف مهم دشمنان برای رسیدن به اهداف شوم آنان است که باید با اتحاد در سایه ولایت همگان در مقابل ترفند دشمنان بایستیم.

امام جمعه بوشهر، جوانان را سرمایه انقلاب دانست و تاکید کرد: در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی باید همگان تلاش کنند و جوانان در عرصه علم و فناوری، رفتاری، تولید محصول دانش بنیان و دیگر حوزه‌ها جهادی و انقلابی عمل کنند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه دشمن برای جدایی مردم از روحانیت تلاش می‌کند تصریح کرد: یکی از اهداف مهم دشمن، تفرقه میان مردم و روحانیت است و در این راستا برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای ایجاد مشکل در نظام اسلامی کرده که باید  اتحاد و انسجام  مردم با روحانیون تقویت شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، با تاکید بر توجه مسئولان به حل مشکلات آب، برق، گرانی و اشتغال جوانان گفت: مسئولان باید خدمت رسانی صادقانه در دستور کار خود قرار دهند و در این راستا باید جهادی وارد عمل شوند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مردم استان بوشهر مردمی نمونه و صبور هستند خاطر نشان کرد: مردم استان بوشهر  مردمی آگاه، بصیر و دارای تاریخی باشکوهی هستند که مسئولان باید قدر مردم استان بوشهر بدانند.

خطیب نماز جمعه بوشهر  با تاکید بر پاسخگویی به مشکلات مردم گفت: مردم استان بوشهر توقعی خارج از توان مدیران ندارند و باید با احترام و عشق به مردم خدمت کنند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه مردم استان بوشهر مردمی امتحان پس داده‌ای هستند افزود: نیاز است مسئولان باید در شرایط سخت، خدمت جهادی  خود را به مردم افزایش دهند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر،  با تاکید بر توجه  ویژه دولت به استان بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر با داشتن ظرفیت بالای اقتصادی و صنعتی، استانی درآمدزا برای کشور است که باید در این رابطه سهم درآمدی و اعتباری استان بوشهر افزایش یابد./


منبع: روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان بوشهر

ارسال نظر