کد خبر : 18502

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خبر داد

اهدای بسته تحصیلی به دانش آموزان بی بضاعت

اهدای بسته تحصیلی به دانش آموزان بی بضاعت

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: یک بسته تحصیلی به میزان ۱۵۰ هزار تومان شامل لباس فرم مدرسه، کیف، کفش و لوازم التحریر به دانش آموزان بی‌بضاعت استان بوشهر تحویل شد.

به گزارش بوشهر24 ، احمد لطفی صبح سه شنبه در نشست با مدیرکل و معاونان آموزش و پرورش استان بوشهر با تاکید بر توجه به حل مشکلات دانش‌آموزان نیازمند و بی‌بضاعت اظهار داشت: در سال گذشته با همکاری آمورش و پرورش و مجموعه‌های دولتی و خصوصی استان بوشهر، طرح ارائه یک بسته تحصیلی به میزان 150 هزار تومان شامل لباس فرم مدرسه، کیف، کفش و لوازم التحریر به دانش آموزان ارائه شد.

وی با تاکید بر کیفی سازی ارائه بسته تحصیلی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت استان گفت: امسال به دنبال اجرای کیفی این طرح در سطح استان هستیم که بنا داریم با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و دولتی، این بسته‌ها تا قبل از 15 شهریورماه در اختیار دانش آموزان تحت حمایت قرار گیرد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه نباید از دانش آموزان تحت حمایت این نهاد وجهی دریافت شود تصریح کرد: از آموزش و پرورش استان درخواست می‌شود با رایزنی با شرکت‌های تولیدی که طرف قرارداد این اداره کل برای تهیه فرم مدارس هستند زمینه‌ای ایجاد شود تا از دانش آموزان تحت حمایت این نهاد وجهی دریافت نشود.

 لطفی با اشاره به در پیش رو بودن جشن عاطفه‌ها در شهریورماه امسال تصریح کرد: مدارس در طول این جشن، بیشترین تاثیرگذاری را برای جذب منابع انجام می‌دهند و هر میزانی که جذب شد برای دانش آموزان نیازمند تحت حمایت آن مدرسه هزینه می‌شود.

وی با بیان اینکه هفت‌هزار و 500 دانش آموز تحت حمایت این نهاد هستند گفت: این افراد نیازمند کمک خیران حقیقی و حقوقی برای دریافت لوازم التحریر، فرم مدرسه در کنار کیف و کفش هستند که در حال رایزنی با بخش‌های دولتی و خصوصی هستیم.

منبع : تسنیم

ارسال نظر