کد خبر : 18504

امروز شروع شد

عملیات ساخت 1000 واحد مسکونی در 301 روستای استان بوشهر

عملیات ساخت 1000 واحد مسکونی در 301 روستای استان بوشهر

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر : بر اساس برنامه ریزی های انجام شده امروز کار ساخت هزار واحد مسکن مددجویی با کمک سپاه امام صادق(ع) و پایگاه دوم دریایی سپاه در ۳۰۱ روستای استان بوشهر آغاز می شود و پیش بینی می شود طی مدت یک سال این واحدها ساخته و تحویل مددجویان شود.

به گزارش بوشهر24 ،احمد لطفی صبح چهارشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث هزار واحد مسکن روستایی ویژه مناطق محروم استان بوشهر در روستای بنه گز استان بوشهر اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه های کمیته امداد استان بوشهر، توانمندسازی خانواده های مددجویی است که یکی از شاخص های آن رفع مشکل مسکن است.

وی افزود: در این راستا در کنار اعتباراتی که از طریق کمیته امداد به ساخت و تعمیر مسکن مددجویی اختصاص می یابد به دنبال استفاده از توان خیرین مسکن ساز و عقد تفاهم نامه با سایر مجموعه های خارج از کمیته امداد هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: تجربه موفق کمیته امداد با مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال گذشته برای ساخت یک هزار و ۱۲۱ واحد مسکونی سبب شد که امسال نیز بتوانیم کار ساخت هزار واحد مسکونی دیگر را با مشارکت این مجموعه در سطح استان رقم زنیم.

لطفی بیان کرد: در مجموع و بر اساس نیازسنجی های انجام شده، ساخت سه هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در سطح استان هدف گذاری شده و به دنبال این هستیم که طی یک زمان سه تا پنج ساله مشکل مسکن مددجویان را در سطح استان رفع کنیم.

وی یادآور شد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده امروز کار ساخت هزار واحد مسکن مددجویی با کمک سپاه امام صادق(ع) و پایگاه دوم دریایی سپاه در  ۳۰۱ روستای استان بوشهر آغاز می شود و پیش بینی می شود طی مدت یک سال این واحدها ساخته و تحویل مددجویان شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: تفاهمی نیز برای ساخت دوهزار واحد مسکونی بین استانداری بوشهر و کمیته امداد انجام شده که در هفته دولت عملیات اجرایی یک هزار واحد مسکونی از این تعداد آغاز می شود.

منبع : خبرگزاری مهر

ارسال نظر