کد خبر : 18513

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر خبر داد

ساخت 3700 واحد مسکونی توسط استانداری ویژه نیازمندان روستایی

ساخت 3700 واحد مسکونی توسط استانداری ویژه نیازمندان روستایی

سعید زرین‌فر گفت: 3700 واحد مسکونی ویژه نیازمندان روستایی استان بوشهر ساخته می‌شود.

به گزارش بوشهر24 ، سعید زرین‌فر ظهر چهارشنبه در آئین آغاز ساخت هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد در روستاهای محروم استان بوشهر اظهار داشت: کمیته امداد استان بوشهر تلاش‌های گسترده‌ای را برای کمک به محرومان داشته است.

وی تامین مسکن را به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌ها و نیازهای اساسی محرومان عنوان کرد و ادامه داد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته 3700 واحد مسکونی ویژه نیازمندان روستایی استان بوشهر ساخته می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر با اشاره به فلسفه وجودی کمیته امداد برای خدمت به محرومان و نیازمندان، اضافه کرد: در استان بوشهر شاهد اجرای طرح‌های مختلفی در راستای حل مشکلات محرومان و نیازمندان  هستیم.

وی اضافه کرد: با همکاری و مشارکت سپاه امام صادق(ع)، منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) هزار واحد در مدت تعیین شده ساخته و تحویل مددجویان روستایی می‌شود.

زرین‌فر خواستار همکاری و تلاش همه مسئولان در اجرا و ساخت این واحدهای مسکونی شد و بیان کرد: این هزار واحد مسکونی در روستای بنه‌گز تنگستان طی مدت یکسال ساخته و تحویل می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر ادامه داد: همراه با دیگر نهادها و دستگاه‌های مرتبط استانداری بوشهر نیز همکاری کاملی را در ساخت و تکمیل این پروژه‌ها خواهد داشت.

منبع : خبرگزاری مهر

ارسال نظر