کد خبر : 18514

فرمانده سپاه استان بوشهر خبر داد

ساخت 500 واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی ویژه نیازمندان روستایی

ساخت 500 واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی ویژه نیازمندان روستایی

سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: بسیج سازندگی بوشهر ۵۰۰ واحد مسکونی برای نیازمندان در روستاهای استان می‌سازد.

به گزارش بوشهر24 ، سردار علی رزمجو ظهر چهارشنبه در آئین آغاز ساخت هزار واحد مسکونی ویژه نیازمندان مناطق محروم روستایی استان بوشهر اظهار داشت: سپاه همواره در کنار مردم بوده است و به این خدمات‌دهی افتخار می‌کند.

وی رفع محرومیت را به عنوان برنامه اولویت‌دار سپاه در نقاط مختلف عنوان کرد و ادامه داد: مشارکت در ساخت مسکن ویژه محرومان و نیازمندان استان بوشهر افتخاری بزرگ برای ما است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به ساخت هزار واحد مسکونی ویژه محرومان روستایی استان اضافه کرد: کمیته امداد، سپاه امام صادق(ع)، منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در ساخت این واحدها مشارکت دارند.

وی با بیان اینکه کمیته امداد با حداقل امکانات بهترین خدمات را به افراد تحت پوشش خود ارائه کرده است، خاطرنشان کرد: در استان بوشهر شاهد خدمات‌دهی مطلوبی از سوی کمیته امداد و رسیدگی به مستضعفان هستیم.

سردار رزمجو با اشاره به تدوین طرح‌ها و عملیاتی کردن برنامه‌های محرومیت‌زدایی در نقاط مختلف استان با همکاری سپاه افزود: بسیج سازندگی استان بوشهر احداث ۵۰۰ واحد مسکونی روستایی استان را بر عهده دارد.

وی از تلاش ویژه برای توسعه برنامه‌های محرومیت‌زدایی توسط سپاه خبر داد و اضافه کرد: همه تلاش خود را به کار می‌گیریم تا در سریع‌ترین زمان شاهد تکمیل و بهره‌برداری از واحدهای مسکونی باشیم.

منبع : خبرگزاری مهر

ارسال نظر