کد خبر : 18519

طی حکمی از سوی وزیر کشور

قاسمی فرماندار دیلم شد.

قاسمی فرماندار دیلم شد.

طی حکمی از سوی رحمانی فضلی وزیر کشور ، عبدالامیر قاسمی به عنوان فرماندار شهرستان دیلم منصوب شد.

به گزارش بوشهر24 ، قاسمی پیش از این معاون مالی اداری و برای مقطعی سرپرست شهرداری بندر بوشهر بود که خردادماه سالجاری از سوی شورای شهر کنار گذاشته شد.

از حواشی عملکرد وی در شهرداری مرکز استان، لایحه خبرساز خرید ساختمانی با قیمت 36 میلیارد تومانی بود که با توجه به حاشیه های پیش آمده درباره قیمت و ارتباط این ساختمان با برخی مسئولان، با فشار رسانه ها و برخی اعضای شورای شهر منتفی شد.

همچنین در هفته های اخیر و طبق اعلام طاهره شمشیری عضو شورای شهر، در هفته های پایانی سرپرستی قاسمی در شهرداری بوشهر، 10 جذب نیرو بصورت غیرقانونی در قالب مامور به خدمت صورت گرفته که بررسی ها نشان می دهد این افراد با سفارش برخی نمایندگان مجلس و چند تن از مسئولان استانداری وارد شهرداری مرکز استان شده اند. موضوعی که به گفته شمشیری، حجم بالای نیروی انسانی شهرداری بوشهر را افزایش داده و اجحافی در حق نیروهای قراردادی این شهرداری محسوب می شود که در انتظار استخدام رسمی به سر می برند.

شایان ذکر است از اواسط اسفندماه و با انتقال اسماعیلی به بوشهر، فرمانداری دیلم بصورت سرپرستی اداره می شود.

خبر می رسد فرماندار  جدید تنگستان هم که از اسفندماه گذشته بصورت سرپرستی می باشد، در هفته آینده منصوب خواهد شد که گویا اکنون معاونت یکی از فرمانداری های جنوب استان را برعهده دارد.

منبع : سپاس

ارسال نظر