کد خبر : 18525

نماینده دشتستان در مجلس اعلام کرد

بیمارستان مهر برازجان توسعه می‌یابد.

بیمارستان مهر برازجان توسعه می‌یابد.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته بیمارستان مهر برازجان توسعه می‌یابد.

به گزارش بوشهر 24 ، محمدباقر سعادت در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در شهرستان دشتستان تلاش گسترده‌ای داشته‌ایم و یکی از اولویت‌های مهم ما توسعه این بخش بوده است.

وی به بهبود زیرساخت‌های سلامت در این شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: یکی از مطالبات اصلی مردم در حوزه سلامت است و به همین دلیل نگاه ویژه‌ای به رفع مشکلات در این حوزه خواهیم داشت.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم مراجعات زیادی به بیمارستان مهر برازجان دارند، اضافه کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته بیمارستان مهر برازجان توسعه می‌یابد.

تبدیل «مهر» به بیمارستان جنرال

وی توسعه فضای فیزیکی بیمارستان مهر برازجان را به عنوان یک اقدام مهم دانست و افزود: فضای فیزیکی بیمارستان تک تخصصی مهر برازجان دو هزار و ۵٠٠ متر دیگر گسترش یافت.

سعادت بیان کرد: بیمارستان تک تخصصی مهر برازحان از حالت تک تخصصی به جنرال تبدیل شده و شش بخش دیگر به آن اضافه خواهد شد.

وی تصریح کرد: شش بخش در نظر گرفته شده برای این بیمارستان شامل اطفال، جراحی زنان، جراحی مردان، داخلی زنان، داخلی مردان و زنان و زایمان است.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اعتبار لازم برای افزایش فضای فیزیکی و تجهیزات بیمارستان ١٧ میلیارد و ۵٠٠ میلیون تومان برآورد شده است.

 

ارسال نظر