کد خبر : 18559

با حضور وزیر کار در بوشهر صورت گرفت

تقدیر از مدال آوران مسابقات ملی مهارت استان بوشهر

تقدیر از مدال آوران مسابقات ملی مهارت استان بوشهر

همزمان با هفته ملی مهارت مدال‌آوران مسابقات ملی مهارت استان بوشهر تقدیر شدند.

به گزارش بوشهر24،  مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر ظهر امروز در آیین تجلیل از مدال‌آوران مسابقات ملی مهارت با بیان اینکه مهارت آموزان با پیشرفته‌ترین فن‌آوری‌ها آشنا می‌شوند اظهار داشت:  مهارت آموزان استان بوشهر در هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت خوش درخشیدند و  6 نفر از جوانان استان بوشهر مورد تقدیر قرار گرفته و مدال و لوح افتخار خود را از دست وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی دریافت کردند.

عبدالمجید دراهکی با بیان اینکه در این مراسم تعداد 139 مدال طلا، نقره و برنز به رقابت کنندگان هجدهمین مسابقات ملی مهارت اعطا شد، افزود: در این مراسم همچنین به 145 نفر از کارآموزان مهارتی دیپلم افتخار ارایه شد.

وی با اشاره به اینکه در هجدهمین مسابقات ملی مهارت 47نفر از آقایان مهارت آموز و  4 نفر از مهارت آموزان خانم  مدال طلا دریافت کردند که دراین بینکارآموز رشته آجرچینی از استان بوشهر مدال طلای مسابقات را دریافت کرد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر بیان کرد: 41 نفر از آقایان و 3 نفر از بانوان مدال نقره و 43 نفر از مهارت آموزان آقا و یک نفر از مهارت آموزان بانو موفق به کسب مدال برنز شدند، که محمدرضا فرجپور نیز از استان بوشهر مدال برنز مسابقات را کسب  کرد و به اردوی تیم ملی مهارت برای اعزام به مسابقات جهانی 2019 روسیه دعوت شدند.

دراهکی خاطرنشان کرد: در چهار رشته جوشکاری، طراحی وب، کاشی کاری دیوار و کف و کنترل صنعتی نیز جوانان استان بوشهر موفق به کسب مدالیون و دیپلم افتخار شدند.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر