کد خبر : 18572

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر خبر داد

17 ورزشکار بوشهری در راه بازی های آسیایی و پاراآسیایی

17 ورزشکار بوشهری در راه بازی های آسیایی و پاراآسیایی

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر از اعزام 17 ورزشکار بوشهری در قالب 6 رشته به بازی های آسیایی و پارا آسیایی جاکارتا خبر داد.

به گزارش بوشهر24، مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در گفتگو با خبرنگاران در آستانه بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی از حضور 30 ورزشکار دعوت شده به انتخابی تیم های ملی خبر داد و گفت: از این میان17 بوشهری در بازی های آسیایی و پارا آسیایی، کاروان ورزشی ایران را همراهی خواهند کرد.

بهروزیانفرد با اشاره به حمایتهای اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر از این ورزشکاران گفت: ما از دو سال گذشته با حضور هیاتهای استانی که شانس کسب سهمیه برای حضور در این بازی ها را داشتند ، ستاد مسابقات آسیایی جاکارتا را در بوشهر تشکیل دادیم.
وی افزود: در این ستاد مقرر شد از ورزشکاران اعزامی استان به ویژه در طول اردوها و مسابقات ،حمایتهای مادی و معنوی شایسته صورت گیرد تا ورزشکاران ما با خیالی آسوده به تمرینات آماده سازی خود همراه با تیم های ملی بپردازند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به تاکید مقام عالی وزارت بر حمایت همه جانبه از ورزشکاران اعزامی گفت: در این راستا حقوقی ماهیانه برای افرادی که سهمیه حضور کسب کرده اند در نظر گرفته ایم و برای ایاب و ذهاب ، اسکان و هر آنچه لازم بوده نیز از ورزشکاران استان خود حمایت نموده ایم.
وی همچین به رشته هایی که ورزشکاران استان بوشهر در آن سهمیه کسب نموده اند اشاره کرد و گفت: ورزشکاران بوشهری در تیمهای فوتبال، پرتاب وزنه و دو 100 متر جانبازان و معلولین، دو و میدانی و شطرنج نابینایان و کم بینایان و گلبال، کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران را در بازی های آسیایی و پارا آسیایی جاکارتا همراهی میکنند.
مهدی قائدی ،سعیده عبدالهی،محمدرضا احمدی، حمید صمدیان،امیر حاجی زاده، سید عرفان حسینی، سید حبیب لیراوی،آرش خسروی،امیر خسروانی،علی شمشیری،ناصر حسن پور،عذرا مهدوی، حکیمه گودرزی، فریبا زنده بودی،مجید باقری،محمد ابراهیم زاده و مهرداد بیابانی بوشهری های کاروان ایران خواهند بود.

هجدمین دوره بازی های چند ورزشی آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور برگزار می‌شود که کاروان جمهوری اسلامی ایران قرار است با ۳۶۹ ورزشکار در 34 رشته به این دوره از بازی‌ها اعزام شود.

ارسال نظر