کد خبر : 18585

تارتار در نشست خبری قبل از بازی با نفت مسجد سلیمان

دنبال هر سه امتیاز بازی هستیم / منتظر حضور پرشور تماشاگرانیم

دنبال هر سه امتیاز بازی هستیم / منتظر حضور پرشور تماشاگرانیم

مهدی تارتار : هیچ بازی آسانی در لیگ برتر فوتبال کشور نداریم و همه بازی‌ها سخت و مهم هستند و با توجه به اینکه هفته گذشته نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم بچه‌های ما مصمم هستند که هر سه امتیاز این مسابقه را بگیرند.

به گزارش بوشهر24، مهدی تارتار عصر چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی پارس جنوبی جم و نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: از اصحاب رسانه شهرستان جم و استان بوشهر همیشه همراه و یار ما بودند و حاشیه‌ای برای ما ایجاد نکردند تشکر می‌کنم.

وی اضافه کرد: هیچ بازی آسانی در لیگ برتر فوتبال کشور نداریم و همه بازی‌ها سخت و مهم هستند و با توجه به اینکه هفته گذشته نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم بچه‌های ما مصمم هستند که هر سه امتیاز این مسابقه را بگیرند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم از ارائه بازی هجومی خبر داد و بیان کرد: در هفته اول شاهد بازی خوب نفت مسجد سلیمان مقابل تراکتورسازی بودیم و این موضوع گار را برای ما سخت‌تر می‌کند.

وی با بیان اینکه امیدواریم با همراهی تماشاگران به موفقیت و سه امتیاز مسابقه دست یابیم، خاطرنشان کرد: فردا اولین مسابقه ما در خانه است که انتظار داریم شاهد حضور پرشور تماشاگران باشیم.

تارتار با اشاره به اینکه توان رقابت با دیگر تیم‌ها را در بازار نقل و انتقالات نداشتیم ادامه داد: با توجه به بودجه‌ای که داشتیم توانستیم نفرات خوب و باکیفیتی را جذب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی از تلاش برای حفظ سهمیه استان بوشهر در لیگ برتر خبر داد و افزود: دنبال جذب دفاع خوب هستیم تا مشکلمان را در این خط حل کنیم.

تیم پارس جنوبی جم امروز در دومین دیدار خود از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور ، ساعت 20:30 دقیقه در شهر جم به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان می رود . تیم پارس جنوبی جم اولین دیدار خود را واگذار کرده بود.

 

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر