کد خبر : 18606

با حضور مدیران ادارات تبلیغات اسلامی استان برگزار گردید

دومین گردهمائی روسای ادارات تبلیغات اسلامی استان بوشهر در سال ۹۷

دومین گردهمائی روسای ادارات تبلیغات اسلامی استان بوشهر در سال ۹۷

با حضور مدیرکل، معاونین، کارشناسان اداره کل و مدیران ادارات تبلیغات اسلامی استان، دومین گردهمائی روسای ادارات تبلیغات اسلامی بوشهر در سال 97 برگزار شد.

به گزارش بوشهر24، دومین گردهمائی روسای ادارات تبلیغات اسلامی استان بوشهر با حضور حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی مدیرکل، حجت‌الاسلام سیدعلی پناه محمودی نیا، معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی، سیدمحمد موسوی مطلق معاون اداری مالی، کارشناسان اداره کل و مدیران ادارات تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

این نشست در سه بخش نشست کارشناسان معاونت فرهنگی، پژوهشی و آموزشی، نشست کارشناسان معاونت اداری مالی و نشست کارشناسان اداره امور قرآنی اداره کل با روسای ادارات برگزار شد و مسائل مختلف مربوط به این حوزه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در این گردهمائی بر اجرای شاخص های سال جاری، تعامل با اقشار مختلف مردم به‌ویژه جامعه هدف و اقشار تاثیرگذار، افزایش فضای تعاملی در سطح شهرستان ها، تکریم ارباب رجوع، حرکت در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و رعایت نظم و انضباط اداری در مجموعه تاکید کرد.

حجت‌الاسلام سروستانی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم تعامل با دفاتر ائمه جمعه، فرمانداران و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.

در بخش دیگری این نشست حجت‌الاسلام محمودی نیا، معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل در سخنانی بر نقش مهم ادارات در پیشبرد برنامه های سازمان تاکید کرد.

موسوی مطلق، معاون اداری مالی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در بخش دیگری از این گردهمائی، به ارائه برنامه های انجام گرفته در زمینه برگزاری دوره های آموزشی، وضعیت معیشتی و کارکنانی مجموعه پرداخت.

در این نشست حجت‌الاسلام سیدجلال سعیدی، کارشناس امور اداره‌های تبلیغات اسلامی استان به ارائه گزارشی از روند اجرای برنامه های ادارات پرداخت و در ادامه روسای ادارات به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

 

ارسال نظر