کد خبر : 18615

معاون نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد

945 دانشجو در دانشگاه فرهنگیان بوشهر پذیرش میشوند

945 دانشجو در دانشگاه فرهنگیان بوشهر پذیرش میشوند

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: دانشگاه فرهنگیان بوشهر آماده پذیرش ۹۴۵ دانشجو است.

به گزارش بوشهر24، ناصر غلامی صبح یکشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: آموزش و پرورش استان ۹۴۵ ردیف مجوز استخدامی در دانشگاه فرهنگیان استان برای امسال دارد.

غلامی ادامه داد: داوطلبان آزمون سراسری که بومی استان هستند و مجاز به انتخاب رشته شده‌اند با داشتن معدل ۱۵ کتبی دوره دیپلم و نمره آزمون ۶۵۰۰، می‌توانند این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند.

وی با بیان اینکه برای پذیرش در دانشگاه فرهنگیان داوطلبان باید حداکثر ۲۲ سال داشته باشند یادآور شد: نیروهای استخدام شده در ۴ قطب استان که از قبل تعیین شده است سازماندهی می شوند.

این مقام مسئول افزود: با توجه به اینکه داوطلبان به محض پذیرش به استخدام آموزش و پرورش در می‌آیند، افراد دارای شرایط حداکثر استفاده را از این فرصت ببرند.

غلامی تصریح کرد: پردیس علامه طباطبایی و پردیس بنت الهدی صدر بوشهر به صورت شبانه روزی فعالیت دارند و داوطلبان در صورت پذیرش، کمک هزینه تحصیلی نیز دریافت خواهند کرد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر ادامه داد: در صورتی که داوطلبان تا زمان تکمیل ظرفیت افراد رشته‌های دانشگاه فرهنگیان را انتخاب نکنند، سهمیه باقی‌مانده از دست می‌رود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اشاره کرد و گفت: استان برای سال پیش نیرو مجوز جذب ۵۲۹ را داشته است که تاکنون ۵۱۳ نفر حائز شرایط مصاحبه چند برابر ظرفیت شده‌اند.

غلامی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به سهمیه تخصیص یافته درصدد هستیم با رایزنی و تعدیل شرایط پذیرفته شدگان، امکان مصاحبه نیروهای بیشتری فراهم کنیم.

وی افزود: داوطلبین با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان می‌توانند از شرایط و مدارک مورد نیاز اطلاع پیدا کنند که مصاحبه و معاینه پزشکی آن در پردیس علامه طباطبایی بوشهر از روز دوشنبه ۱۵ مرداد ۹۷ شروع و تا ۲۱ مرداد ۹۷ به پایان می‌رسد.

 

 منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر