کد خبر : 18625

رئیس شورای شهرستان عسلویه در جمع خبرنگاران

مشکلات مردم عسلویه در بخش های خبری انعکاس داده شود

مشکلات مردم عسلویه در بخش های خبری انعکاس داده شود

رئیس شورای شهرستان عسلویه گفت: مسایل و مشکلات مردم عسلویه دربخش های خبری خوب انعکاس داده نمی شود باید خبرنگار صدا وسیما بین مردم و زبان گویای مردم باشد و گزارش خبری از عسلویه تهیه و پخش شود.

به گزارش بوشهر24، حسن علیزاده در جمع اصحاب رسانه در سالن کنفرانس شهرداری سخن ، به مشکلات شهر و شهرستان عسلویه اشاره کرد و اظهار داشت: اخبار شهرستان عسلویه خوب پوشش داده نمی‌شود.

وی با انتقاد از صدا وسیما گفت: مسائل و مشکلات مردم شهرستان عسلویه در بخش‌های خبری خوب انعکاس داده نمی‌شود باید خبرنگار صدا وسیما بین مردم باشد خبرنگاران زبان گویای مردم هستند باید گزارش خبری از عسلویه تهیه و پخش شود.

رئیس شورای شهرستان عسلویه از وضعیت بیمارستان عسلویه نیز انتقاد کرد و افزود: بیمارستان 15 روز در ماه ارتوپد و سونوگرافی ندارد یعنی واقعا نمی‌توانند دو تا پزشک تامین کنند تا کی مشکلات عسلویه حل می شود می‌گویند طرح ملی است، آیا طرح ملی باید با خسارت مردم عسلویه شکل بگیرد؟

محمد خواجه رئیس شورای شهر عسلویه نیز با تشریح برنامه های شورای شهر عسلویه به برخی مشکلات این شهر اشاره کرد و گفت: بیکاری و عدم جذب کارجویان از مهم ترین مشکلات موجود در شهرستان عسلویه است. 

وی ادامه داد: دفتر شورای شهر به اداره کار تبدیل شده و بیشتر مراجعان شورا افراد بیکار هستند که برای کار مراجعه می‌کنند از حدود 700 نفری که جذب شده‌اند حتی یک نفر از شهر عسلویه نبوده از خانم الماسی نماینده شهرستان می‌خواهیم به این قضیه توجه و رسیدگی کنند.

رئیس شورای شهر عسلویه از تلاش‌های منطقه ویژه در تامین آب شهرهای عسلویه و نخل تقی وبیدخون تشکر کرد و افزود: عسلویه نباید مشکل آب وبرق داشته باشد منطقه ویژه 5300 متر مکعب به شبکه آب اضافه می‌کند ولی باز هم کمبود هست و شهر عسلویه هر پنج روز دو روز آب دارد، مسئولان باید به شهر عسلویه نگاه ویژه ای داشته باشند.

 

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر