کد خبر : 18628

فرمانده سپاه عسلویه در جمع خبرنگاران خبر داد

احداث 104 واحد مسکونی ویژه مددجویان شهرستان عسلویه توسط سپاه

احداث 104 واحد مسکونی ویژه مددجویان شهرستان عسلویه توسط سپاه

فرمانده سپاه شهرستان عسلویه گفت: امسال 104 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد شهرستان عسلویه احداث می‌شود.

به گزارش بوشهر24، سرهنگ مهدی حسن زاده فرمانده سپاه عسلویه بعد از ظهر سه‌شنبه درنشست با خبرنگاران شهرستان عسلویه به مناسبت روز خبرنگار درمحل سالن کنفرانس ناحیه سپاه عسلویه با تبریک روزخبرنگار وتجلیل از مقام شامخ خبرنگار و گرامیداشت یاد شهید صارمی، خبرنگاررا دیده بان دفاعی جنگ اقتصادی دشمن دانست.

وی با برشمردن ویژگی های یک خبرنگار افزود: امین باشد یعنی اینکه خبرنگار پاسداشت اعتماد مردم وحاکمیت را مدنظر داشته باشد ،بصیر باشد یعنی اینکه تهدیدات و آسیب های داخلی وخارجی را بشناسد و با مطالعه به یک تصمیم درست برسد.

 متخصص باشد یعنی اینکه علم کافی نسبت به شغل خود داشته باشد و حرفه ای کار کند و درآخر اینکه خبرنگارباید متعهدباشد به جامعه هدف وبه فرهنگ واعتقادات جامعه خود متعهدباشد.

سرهنگ حسن زاده به وضعیت امنیت شهرستان عسلویه اشاره کرد وافزود: با تلاش رئیس واعضای محترم شورای تامین شهرستان درسایه همدلی وهمکاری و نگاه خدمت صادقانه و پرهیز از هرگونه سوگیری جناحی گروهی یا سیاسی دربهترین وضعیت امنیتی هستیم واشراف اطلاعاتی وامنیتی بسیارخوبی درشهرستان حاکم است وعسلویه امن ترین شهرستان استان و کشور است. 

فرمانده سپاه عسلویه به پروژه های محرومیت زدایی اشاره کرد وادامه داد: از آنجا که یکی از رسالت های سپاه وبسیج محرومیت زدایی است دراین راستا درسال گذشته ۳۳ واحدمسکونی توسط سپاه ساخته شد وبه مددجویان کمیته امداد تحویل شد  وبه حول وقوه الهی با همکاری مسئولین شهرستان وکمیته امداد امسال بیش از ۱۰۴واحد مسکونی برای محرومان تحت پوشش کمیته امداد ساخته خواهد شد که استارت این کار درروزهای آینده زده خواهدشد.

وی بیان کرد: تکلیف ماست که درساخت و آماده سازی این واحدها با لحاظ کردن بحث اقتصاد مقاومتی از تمام مولفه ها دراین زمینه استفاده کنیم از کالای ایرانی و کارگر ایرانی و توان پیمانکاری بومی و محلی در ساخت وسازها بهره مند شویم.

 وی به موضوع وحدت درشهرستان عسلویه اشاره کرد و افزود عسلویه نماد وحدت درکشور است و ائمه جمعه شیعه واهل سنت بنیه دفاع فرهنگی ما هستند تعدد ائمه جمعه اهل سنت درشهرستان برای ما نعمت است مردم شهرستان عسلویه شیعه و سنی با وحدت مثال زدنی که درکشور الگو است در کنار مسئولین آتش به اختیار درحفظ نظام و دستاوردهای آن تلاش دارند ونقشه های تفرقه افکنانه دشمن را نقش برآب کرده اند و در همین راستا هماهنگی های خوبی بین بسیج و ائمه جمعه محترم و اعضای شوراها دهیاران و شهرداران شهرستان  و جود دارد.

فرمانده سپاه عسلویه درادامه به برخی سوالات مطرح شده توسط خبرنگاران پاسخ گفت ودرپایان به مناسبت روز خبرنگار به رسم یادبود با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خبرنگاران شهرستان تجلیل کرد.

 

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر