کد خبر : 18629

سازمان بسیج رسانه استان بوشهر برگزار کرد

مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در سپاه استان بوشهر

مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در سپاه استان بوشهر

مراسم بزرگداشت روز خبرنگار با همت سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با حضور فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، شهرام فرهادی خبرنگار ارشد شبکه خبر، مدیران دستگاه های اجرایی و خبرنگاران استان بوشهر در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.

به گزارش بوشهر24، مراسم بزرگداشت روز خبرنگار با همت سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با حضور فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، شهرام فرهادی خبرنگار ارشد شبکه خبر، مدیران دستگاه های اجرایی و خبرنگاران استان بوشهر در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.

علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تبریک به مناسبت سالرزو شهادت شهید صارمی، گفت: امروز خبرنگاران با استفاده از ابزارهای مختلف مانند تلویزیون، رادیو، روزنامه و فضای مجازی با همه مردم ارتباط برقرار می کنند و می توانند به خوبی در فرهنگ جامعه نقش ایفا کنندو بیانگر واقعیت های جامعه باشند.

رزمجو اظهار کرد: رسانه های گروهی و خبرنگاران می توانند به خوبی تصویری از جهان برای اقشار مختلف مردم نشان دهند و موج عظیمی را با خود به صورت ساماندهی شده همراه کنند و گوینده با توجه به شرایط در عرصه های مختلف می توان به خوبی تصمیم گیری و بیاندیشد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: خبرنگاران برای پردازش به موضوعات مختلف جامعه را جهت می دهند و به شکل گیری مفاهیم و رفتارهای جامعه کمک می کنند، امروز خبرنگاران می توانند مطالب را دسته بندی در ابعاد مختلف منتشر کنند.

وی بیان کرد: هنر خبرنگار آمیخته با ادب و تفکر است، همراه با قدرت تجزیه و تحلیل برای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی است، وقتی به کارنامه خبرنگاران نگاه می کنیم متوجه می شویم با توجه به حساسیت ها و شرایط انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف خبرنگار هوشیاری می دهد و با قلم خود زنگ هشدار را به صدا در می آورد.

عضو شورای تامین استان بوشهر عنوان کرد: خبرنگاران با هنر خود تصاویری از یک جامعه به مقیاس جهانی نشان می دهند و با قلم خود در عرصه مختلف فرهنگ اعتقاد اسلامی پدیده ای را به وجود می آورند که چراغ راه افرادی است که در همه مسائل فعالیت می کنند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع)استان بوشهر خاطرنشان کرد: امروز دشمن با همه ابزارهای رسانه ای وارد صحنه شده است تا در براندازی نظام دستی بر آتش داشته باشد که خبرنگاران مانند گذشته وظیفه دارند با بکارگیری ابزارهای مختلف در روشنگری جامعه و حفظ اقتدار از خاکریزها مستحکم دفاع کنند.

وی ادامه داد: باید مانند دوران دفاع مقدس امروز همه سلیقه ها در کنار هم قرار بگیرند و برای دفاع از انقلاب اسلامی مانند 40 سال گذشته دشمن را مایوس کنیم.

رسانه ها همیشه در کنار مردم هستند

عبدالله نجفی مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: حدود 7 سال است که به عنوان مسئول سازمان بسیج رسانه استان در حوزه های مختلف رسانه و فضای مجازی برنامه هایی اجرا کرده ام و قبل از این نیز در کنار خبرنگاران استان بوشهر حضور داشتم.

  مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر اظهارکرد: رسانه ها قصد دارند جای پای شهدا بگذارند که به خوبی به رسالت خود عمل کردند و همیشه در کنار بسیج و مردم قرار دارند.

بدون عنوان

 

در ادامه شهرام فرهادی خبرنگار شبکه خبر اشاره ای به رسالت خبری و خبرنگار کرد و از دو خانواده شهدای شهر بوشهر تجلیل شد.

 

منبع: سپاس

ارسال نظر