کد خبر : 18630

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اعلام کرد

قیمت مرغ در استان بوشهر زیر 10 هزار تومان کاهش می یابد

قیمت مرغ در استان بوشهر زیر 10 هزار تومان کاهش می یابد

حسینی محمدی از کاهش قیمت گوشت مرغ گرم در استان خبرداد و تصریح کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده قیمت گوشت مرغ در استان بوشهر هرکیلوگرم به زیر 10 هزار تومان کاهش می‌یابد.

به گزارش بوشهر24، سیدحسین حسینی‌محمدی ظهر امروز در نشست ستاد تنظیم بازار استان بوشهر با اشاره به برخورد با متخلفان صنفی و اقتصادی به گران‌فروشی بلیط ‌ هواپیمای چارتری‌ پرداخت و اظهار داشت: در پی تخلف دو آژانس در گران‌فروشی بلیط هواپیمای چارتری ضمن معرفی آنان به دستگاه‌های ذیربط از فعالیت آنان جلوگیری شد.

وی توزیع لاستیک از طریق صدور حواله را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد:  در تیر و مرداد اقدامات لازم برای توزیع لاستیک خودروها از طریق  صدور حواله انجام شد که این مهم همچنان ادامه دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با تاکید بر برخورد قاطع با گران‌فروشی گفت: جلوگیری از افزایش قیمت سیمان در استان بوشهر در دستور کار قرار گرفت و تولیدکنندگان و فروشندگان این کالا باید قیمت خود را اصلاح کنند در غیر این‌صورت مشمول پرداخت جریمه می‌شوند.

حسینی محمدی از کاهش قیمت گوشت مرغ گرم در استان خبرداد و  تصریح کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده قیمت گوشت مرغ در استان بوشهر هرکیلوگرم به زیر 10 هزار تومان کاهش می‌یابد.

وی، با اشاره به افزایش فیمت برنج در بازار استان افزود: برای جلوگیری از افزایش قیمت برنج راهکارهای لازم در حال بررسی است که با تخصیص ارز به این محصول قیمت آن کاهش می‌یابد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به برخورد با گران‌فروشان کالا در بازار استان بوشهر بیان کرد:  در بازرسی‌های انجام شده 385 پرونده  صنفی گران‌فروشی در تیر ماه تشکیل شد که نسبت به ماه قبل آن 14.5 درصد رشد دارد.

حسینی از افزایش گشت‌های مشترک نظارتی در بازار خبرداد و خاطر نشان کرد: در پی برگزاری این گشت‌ها  تشکیل پرونده‌های متخلف صنفی در تیرماه نسبت به ماه قبل آن 14.8 درصد افزایش یافت.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر