کد خبر : 18637

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر در نشست خبری

آغاز ساخت 1000 واحد مسکونی ویژه مددجویان استان بوشهر در هفته دولت

آغاز ساخت 1000 واحد مسکونی ویژه مددجویان استان بوشهر در هفته دولت

لطفی با اشاره به ساخت یک‌هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان این نهاد با مشارکت سپاه و ستاد فرمان اجرایی امام(ره) گفت: همزمان با هفته دولت ساخت یک‌هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان در روستاهای استان آغاز می‌شود.

به گزارش بوشهر24، احمد لطفی در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار  با تبریک این روز گفت: خبرنگاران نقش موثر در حقیقت جویی، عدالت خواهی و ارشادگری آحاد مردم جامعه دارند و نه تنها رسالت خبرنگاری خود را انجام می دهند بلکه به عنوان خیر رسانه به کمیته امداد امام خمینی(ره) کمک می کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر اظهار داشت: بسیاری از آسیب های جامعه فاصله گرفتن از سنت های حسنه ای است که در جامعه  و خانواده شکل گرفته؛ در حوزه رسانه نگاه خبرنگاران به فعالیت های کمیته امداد نگاه بسیار زیبایی است و حتی اگر نقدی به برنامه ها باشد این نگاه از نوع ارشادی است.

وی با بیان اینکه همکاری خبرنگاران با کمیته امداد رویکرد بسیار خوبی را داشته است اظهار داشت: نگاه مردم به رویکرد کمیته امداد نسبت به خانواده های تحت پوشش از نگاه صرف خدماتی و حمایتی خارج شده است؛ کمیته امداد نگاه توانمندسازی خانواده های تحت پوشش و انجام فعالیت های فرهنگی را در نظر دارد و پس از آن این خانواده ها را وارد بازار کسب و کار و اشتغال می کند.

لطفی بیان داشت: اعتماد به فعالیت کمیته امداد و مشارکت اجتماعی مردم با برنامه های متعدد کمیته امداد متاثر از برنامه های حسنه الهی است؛ امروز سطح مشارکت مردم استان بوشهر در برنامه های کمیته امداد از متوسط کشور بالاتر است و این موضوع و اتفاق خوب مرهون تلاش های اصحاب رسانه است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر بیان داشت: مردم باید در این فضا بر اساس رسالت دینی که دارند مشارکت کنند و اعتماد سازی مردم نسبت به دستگاه های اجرایی یکی از مهمترین کارهای خبرنگاران است.

لطفی با اشاره به ساخت یک‌هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان این نهاد با مشارکت سپاه و ستاد فرمان اجرایی امام(ره) گفت: همزمان با هفته دولت ساخت یک‌هزار واحد مسکونی مددجوی دیگر نیز در روستاهای استان آغاز می‌شود.

 

منبع: گام نیوز

ارسال نظر