کد خبر : 18655

شهردار اهرم در جمع خبرنگاران خبر داد

اجرای فاز دوم منطقه توریستی اهرم در هفته دولت

اجرای فاز دوم منطقه توریستی اهرم در هفته دولت

شهردار مرکز تنگستان با اشاره به اجرای فاز دوم منطقه توریستی اهرم گفت: این منطقه در قالب فاز دوم آب‌گرم معدنی، تفریحی و سیاحتی تنگستان با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح می‌شود.

به گزارش بوشهر24، قاسم شکوه صبح امروز در نشست با خبرنگاران در اهرم تنگستان با تاکید بر توجه به مشکلات این شهر توریستی اظهار داشت: گرفتار‌های مرکز شهرستان تنگستان بیش ازحد تصور است و وضعیت زیرساختی این شهر زیبنده این شهر نیست.

وی از افتتاح پروژه‌های عمران شهری در هفته دولت خبر داد و بیان کرد: بیش از ۴۰ هزارمتر مربع آسفالت کوچه و معابر شهر اهرم با اعتباری افزون بر ۲۰ میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

شهردار مرکز تنگستان احداث بلوار و روشنایی خیابان‌ها را جمله این پروژه‌ها دانست و افزود: برای اجرای این پروژه از محل اعتبار تملک دارایی ۳.۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

شکوه با بیان اینکه عملیات اجرایی ساختمان شهرداری اهرم در سه طبقه و با زیر بنای یک‌هزار و ۲۶۰ مترمربع آغاز می‌شود خاطرنشان کرد: این پروژه با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال اجرایی می‌شود.

شهردار اهرم از افتتاح پارک محله‌ای باغچه اهرم با اعتبار ۱۷۰ میلیون تومان در هفته دولت خبر داد و با اشاره به آغاز عملیات اجرایی فاز دوم آب گرم معدنی، تفریحی و سیاحتی شهر اهرم افزود: یکی از پروژه‌های مهم شهرداری اهرم فاز دوم پروژه آب گرم معدنی، تفریحی و سیاحتی شهر اهرم به عنوان منطقه توریستی است.

وی با بیان اینکه منطقه تفریحی و سیاحتی تنگستان افتتاح می‌شود تصریح کرد: این پروژه که در مساحت ۲۲ هزار مترمربع و با اعتباری ۱۷ میلیارد ریال اجرایی شده در هفته دولت افتتاح می‌شود.

شکوه اختصاص ۲۷ میلیارد برای پروژه عمران شهری اهرم در نیمه نخست سال قبل را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در ۶ ماه دوم سال قبل از محل اعتبارات ارزش افزود، آلایندگی و تملک‌دارایی ۴۸ میلیارد ریال اعتبار تامین که صرف پروژه‌های عمرانی در سطح شهر شد.

شهردار اهرم با بیان اینکه طی ۴ سال گذشته تنها ۹۵ هزار متر مربع کوجه و معابر اهرم زیرسازی و آسفالت شده خاطرنشان کرد: تنها در طی ۹ ما گذشته از سال ۹۶ تا مرداد امسال بیش از ۱۶۰ هزار مترمربع کوچه و معابر شهر اهرم زیرسازی آسفالت و ۲۰ هزارمترمربع پیاده سازی در سطح شهر انجام شده است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر