کد خبر : 18691

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر

آغاز ثبت نام کتاب فروشی ها در طرح تابستانه کتاب

آغاز ثبت نام کتاب فروشی ها در طرح تابستانه کتاب

آغاز ثبت نام کتاب فروشی ها در طرح تابستانه کتاب ثبت‌نام کتاب‌فروشی‌ها در طرح «تابستانه کتاب ٩٧» از یک‌شنبه (٢١ مردادماه) در سراسر کشور آغاز می‌شود.

به گزارش بوشهر24 به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور می‌توانند از یک‌شنبه (٢١ مردادماه) تا شنبه٢٧  مردادماه با مراجعه به سایت www.ketab.ir نسبت به ثبت نام در طرح تابستانه کتاب ٩٧ اقدام کنند.

نهمین دوره طرح‌های حمایتی از کتاب‌فروشی‌ها با عنوان تابستانه کتاب از سه شنبه ٣٠ مردادماه در کتاب‌فروشی‌های عضو طرح در سراسر کشور آغاز می شود که در تهران به مدت ٧ روز و در سایر شهر‌ها و شهرستان­‌ها به مدت ١٠ روز کتاب‌های تالیفی با کمک هزینه خرید ٢٥ درصد و کتاب‌های ترجمه با کمک هزینه خرید ١٥ درصد عرضه می‌شود.

گفتنی است، حداکثر یارانه اختصاصی به هر کتاب‌فروشی، میزان و درصد مشارکت کتاب‌فروشی­‌ها در تخصیص یارانه بر اساس اعتبار کلی طرح تعیین و قبل از شروع طرح اعلام خواهد شد.

در این طرح سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر ١٠٠ هزار تومان است و مدت زمان تسویه حساب طرح با کتاب‌فروشی ها، حداقل ٦ ماه خواهد بود.

کتاب‌فروشی‌های عضو طرح عیدانه کتاب ١٣٩٧، جهت تایید شرکت در طرح تابستانه نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تایید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش کنند.

با توجه به محدود بودن بودجه طرح تابستانه کتاب، سقف یارانه پس از تعیین و اختصاص افزایش نخواهد یافت بنابراین کتاب‌فروشانی که تمایل دارند پس از پایان اعتبار به صورت مشارکتی و با پرداخت ٥٠ درصد یارانه، فروش را ادامه دهند، آمادگی خود را اعلام کنند.

 

ارسال نظر