کد خبر : 18703

در نشست وزیر ارتباطات با نخبگان و فعالان اجتماعی شهرستان عسلویه

امام جمعه عسلویه: مشکل آلایندگی و اشتغال در عسلویه حل شود.

امام جمعه عسلویه: مشکل آلایندگی و اشتغال در عسلویه حل شود.

امام جمعه عسلویه گفت: مشکل اشتغال اهالی پایتخت انرژی کشور رفع شود.

به گزارش بوشهر24، حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد صبح پنجشنبه در نشست وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با نخبگان و فعالان اجتماعی شهرستان عسلویه اظهار داشت: عسلویه با مشکلاتی روبرو است که باید برای رفع آن تلاش جدی صورت گیرد.

وی با تقدیر از حضور وزیر ارتباطات در شهرستان عسلویه بیان کرد: دو مشکل شهرستان عسلویه را بارها گفته‌ام ولی هنوز رفع نشده است و امیدواریم دولت تلاش ویژه‌ای برای رفع آن داشته باشد.

امام جمعه عسلویه با اشاره به مشکل آلایندگی و اشتغال در عسلویه خاطرنشان کرد: وقتی معاون رئیس جهمور می‌گوید مردم عسلویه بمیرند یا بروند، این حرف درستی نیست. باید برای رفع مشکل اقدامات اساسی انجام شود.

وی به وضعیت آلودگی دریا و خشکی در شهرستان عسلویه اشاره کرد و ادامه داد: دریا آلوده شده است و صیادان مسافت طولانی‌تری باید بروند. وضعیت کشاورزی هم خیلی بد شده است و جوان‌ها بیکار شده‌اند.

هاشمی‌نژاد وحدت شیعه و سنی در شهرستان عسلویه را مطلوب توصیف کرد و افزود: در شهرستان عسلویه وحدت مثال زدنی است و شیعه و سنی مطرح نیست که این موضوع باعث امنیت شده است.

وی تصریح کرد: با فضا مجازی هیچ مشکلی ندارم ولی باید حرمت ها حفظ شود. باید با قاطعیت با کسانی که کاری می‌کنند و اسم آنها با حروف مخفف می‌نویسند برخورد شود و باید رسوا شوند تا درس عبرت برای بقیه شود.

امام جمعه عسلویه بیان کرد: ما نمی‌گوییم خلخالی‌های دیگر بیایند اما باید با متخلفان اقتصادی برخوردهای قاطع شود.

 

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر