کد خبر : 18710

معاون استاندار بوشهر گفت

افزایش 14 برابری پهنای باند اینترنت در استان بوشهر

افزایش 14 برابری پهنای باند اینترنت در استان بوشهر

معاون استاندار بوشهر گفت: ظرفیت پهنای باند اینترنت استان بوشهر از شش گیگ با افزایش ۱۴ برابری در ۵ سال گذشته به ۸۴ گیگ رسیده است.

به گزارش بوشهر24 به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید زرین فر در جلسه شورای اداری استان بوشهر با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بوشهر با بیان اینکه خدمات قابل توجهی به زیرساخت‌های مخابراتی استان بوشهر شده است اظهار  داشت: دولت روحانی با وجود مشکلات بازمانده از گذشته قدم‌های بسیار بزرگی در بخش‌های مختلف کشور برداشته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر با تاکید بر توجه به اطلاع رسانی خدمات انجام شده افزود: با وجود حجم زیاد اقدامات و خدمات انجام شده مردم باید به نحو مطلوب در جریان خدمات انجام شده قرار بگیرند.

وی، یکی از این خدمات را توسعه زیرساخت‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات دانست و بیان کرد: در  حوزه ارتباط مخابراتی و اینترنتی استان بوشهر طرح‌های قابل توجهی اجرا شده است.

زرین‌فر از افزایش پهنای باند اینترنتی استان بوشهر خبرداد و  تصریح کرد: ظرفیت پهنای باند اینترنت استان بوشهر از شش گیگ با افزایش 14 برابری در 5 سال گذشته  به 84 گیگ رسیده است.

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه آذری جهرمی جوان‌ترین وزیر دولت روحانی است افزود: بکارگیری وزیر جوان در وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات به نوعی تحقق وعده رئیس جمهوری در بکارگیری نیروهای جوان بوده که موفق  عمل کرده است.

ارسال نظر