کد خبر : 18718

معاون استاندار بوشهر خبر داد

تغییر ساعت کاری ادارات استان بوشهر از یکشنبه

تغییر ساعت کاری ادارات استان بوشهر از یکشنبه

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر با اشاره به تغییر ساعت کار ادارات گفت: ساعت کار ادارات استان بوشهر از یکشنبه ۲۸ مرداد، از ساعت ۷ صبح تا ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه تعیین می‌شود.

به گزارش بوشهر24 به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید زرین‌فر با بیان اینکه از  فصل تابستان ساعت کار دستگاه‌های اجرایی این استان کاهش یافت اظهار داشت: برای رفاه مردم و مدیریت مصرف برق، ساعت کار ادارات استان در تابستان از ساعت6 تا 12:30 تعیین شد که نقش مهمی  در کاهش مصرف برق داشت.

وی با اشاره به ابلاغیه جدید  تغییر  ساعت کار دستگاه‌های اجرایی گفت: از فردا (یکشنبه 28 مرداد) تا 15 شهریور ساعت کاری اداره‌ها از 7 صبح تا 13:30 دقیقه خواهد بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر با بیان اینکه  روزهای پنج‌شنبه  همانند قبل تعطیل است بیان کرد: ساعات کار مراکز درمانی و بهداشتی، بیمارستان‌ها، اورژانس، آتش‌نشانی، خدمات جاده‌ای، پاسگاه‌های انتظامی و نظامی مشمول این ابلاغ نمی‌شوند.

زرین‌فر تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی به منظور هماهنگی و در چارچوب قوانین و مقررات موظف هستند برای رعایت ترتیب و تنظیم ساعات کار اداره متبوع خود نظارت کامل بر ورود و خروج کارکنان اعمال کنند.

ارسال نظر