کد خبر : 18721

مدیر آبفای شهرستان بوشهر خبر داد

مشکل آب آشامیدنی "عالی شهر" برطرف شد

مشکل آب آشامیدنی "عالی شهر" برطرف شد

مدیر آبفای شهرستان بوشهر با تاکید بر تسریع در رسیدگی به مشکلات آب آشامیدنی شهروندان بوشهری گفت: مشکل آب آشامیدنی عالی‌شهر با اجرای طرح توسعه شبکه آبرسانی برطرف شد.

به گزارش بوشهر24، علی پورقربان ظهر امروز در نشست بررسی وضعیت تامین آب عالی‌شهر بوشهر از اجرای طرح‌های نوسازی و اصلاح شبکه‌های آبرسانی خبر داد و اظهار داشت: اصلاح شبکه آبرسانی ضمن جلوگیری از هدر رفت آب، نقش مهمی در توزیع عادلانه آب آشامیدنی دارد.

وی به وضعیت عالی‌شهر پرداخت و با بیان اینکه عالی‌شهر دارای 11 هزار و 500 مشترک آب است خاطرنشان کرد: نیاز آب این شهر روزانه 4500 متر مکعب است که اکنون 3200 متر مکعب توزیع می‌شود.

مدیر آبفای شهرستان بوشهر با اشاره به وجود مخزن ذخیره آب 5 هزار متر مکعبی در عالی‌شهر بیان کرد: روزانه 8 ساعت بین ساعت 5 صبح تا 13 در عالی‌شهر آب از طریق شبکه آبرسانی توزیع می‌شود.

پورقربان از اجرای طرح توسعه شبکه آبرسانی خبر داد و بیان کرد: 300 خانوار عالی‌شهری که در انتهای شبکه آبرسانی قرار داشتند از مشکل کم آبی در رنج بودند که طرح توسعه شبکه آبرسانی به طول 150 متر اجرا شد.

وی، قطر این لوله را 110 میلیمتر دانست و تصریح کرد: اکنون با اجرای این طرح مشکل آب خانوارهای انتهای خط عالی‌شهر برطرف شده است.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر