کد خبر : 18723

فرماندار شهرستان دشتی اعلام کرد

تصویب بیش از 520 میلیارد ریال برای اجرای طرح های عمرانی شهرستان دشتی

تصویب بیش از 520 میلیارد ریال برای اجرای طرح های عمرانی شهرستان دشتی

فرماندار شهرستان دشتی گفت: بیش از ۵۲۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های عمرانی دشتی در کمیته برنامه‌ریزی مصوب شد.

به گزارش بوشهر24، عبدالله نادری ظهر امروز در بررسی مسائل و مشکلات اداره ثبت و احوال شهرستان دشتی  با بیان اینکه اعتبارات عمرانی این شهرستان مصوب شده است اظهار داشت:  بیش از 520 میلیارد ریال در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دشتی برای اجرای طرح‌های عمرانی که پروژه‌های نیمه تمام در اولویت است مصوب شد.

وی بیشترین اعتبارات  مربوط به بخش حمل و نقل است تصریح کرد: مبلغ 12 میلیارد و 288 میلیون تومان بیشترین اعتبار به بخش حمل‌ونقل است که مبلغ 5 میلیارد تومان نیز برای تکمیل پل کاکی به شیخیان توسط استاندار بوشهر تخصیص یافت و این جدا از اعتبارات برنامه‌ریزی شهرستان است.

فرماندار دشتی بیان کرد: پس از حمل‌ونقل، در زمینه توسعه خدمات شهری، روستایی و عشایری، کشاورزی و منابع طبیعی، منابع آب، آب و فاضلاب، آموزش‌وپرورش، بهداشت، فرهنگ و هنر، انرژی، اداره امور عمومی، ورزش و تفریحات، حمایتی، فرهنگی، امداد و نجات، دین و مذهب، صنعت و معدن، اداره امور فضایی، فنی و حرفه‌ای، دفاع، حفاظت از گونه‌های زیستی اعتبارات در نظر گرفته‌شده است.

نادری از صدور 7 هزار و 391 کارت ملی در شهرستان دشتی خبر داد و خاطر نشان کرد: تعداد 7 هزار و 410 درخواست کار ملی شده که تاکنون 7 هزار و 291 کار تحویل متقاضیان شده است.

وی با بیان اینکه در چهارماهه نخست امسال 261 ازدواج صورت گرفته و 31 طلاق در دفاتر شهرستان دشتی به ثبت و تعداد 507 نفر متولد و 121 نفر فوت به ثبت رسیده است، افزود: برای خرید تجهیزات مبلغ 500 میلیون ریال به اداره ثبت و احوال دشتی تخصیص یافت.

 

منبع: تسنیم

 

ارسال نظر