کد خبر : 18743

در اعتراض به مشکل آب

تجمع مردم «روستای خون» دشتستان مقابل استانداری بوشهر

تجمع مردم «روستای خون» دشتستان مقابل استانداری بوشهر

صبح یکشنبه اهالی روستای خون در اعتراض به بی آبی مقابل استانداری بوشهر تجمع و به صورت منظم مشکلات خود را برای مسئولین بیان کردند.

به گزارش بوشهر24، صبح یکشنبه اهالی روستای خون در اعتراض به بی آبی مقابل استانداری بوشهر تجمع و به صورت منظم مشکلات خود را برای مسئولین بیان کردند.

بعداز اعتراض های اهالی برازجان و شهر وحدتیه در خصوص کم آبی و در برخی مناطق بی آبی مسئولین استان با برگزاری نشست های متعدد توانستند آب بسیاری از شهرها و روستاها را کاهش و در پی آن میزان آب مصرفی برازجان را افزایش دهند تا از تجمعات گسترده مردمی در اعتراض به سوء مدیریت جلوگیری شود.

تدبیر مسئولین استانی جهت رفع مشکلات برخی از اهالی شهر برزاجان موجب شد تا برای دیگر شهرها و روستاهای دور دست شهرستان دشتستان مشکلات بزرگی ایجاد کرد که روستاهای بخش بوشکان مانند روستای خون به مشکل جدی در کم آبی مواجهه شدند.

صبح امروز اهالی روستای خون در اعتراض به بی آبی مقابل استانداری بوشهر تجمع و به صورت منظم مشکلات خود را برای مسئولین بیان کردند.

این اعتراض که بدون هیچ گونه تنشی برگزار شد مسئولین امر وعده رفع مشکل کم آبی روستای خون را اعلام و مردم با رضایتمندی به تجمعات خاتمه دادند.

گام نیوز

ارسال نظر