کد خبر : 18744

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر خبر داد

افتتاح 11 پروژه ورزشی در استان بوشهر در هفته دولت

افتتاح 11 پروژه ورزشی در استان بوشهر در هفته دولت

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از افتتاح و به بهره برداری رسیدن 11 پروژه ی ورزشی در استان بوشهر طی هفته ی دولت خبر داد.

به گزارش بوشهر24 به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از افتتاح و به بهره برداری رسیدن چند پروژه ی ورزشی در طی هفته ی دولت خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت توسعه زیرساختهای ورزشی ،در این چند سال تمام توان خود را برای تکمیل پروژه های متعدد در سراسر استان بوشهر به کار بردیم تا امروز شاهد افزایش بیش از دوبرابری سرانه ی ورزشی استان در این چند سال باشیم.
بهروزیان فرد با اشاره به برنامه های این دستگاه در هفته ی دولت بیان داشت: در کنار پروژه های در دست انجام که امیدواریم و در تلاشیم تا پایان امسال به بهره برداری برسند در حال حاضر 11 پروژه با اعتبار 145میلیارد ریال تکمیل شده است که در هفته ی دولت به بهره برداری خواهند رسید.
بهروزیانفرد افزود: این پروژه ها شامل افتتاح سه خانه ی جوان در شهرهای جم،انارستان و عسلویه ، زمین چمن مصنوعی در شیرینو ی کنگان ، روشنایی ورزشگاه شهرهای دیلم و کاکی و دویره و افتتاح چهار سالن ورزشی در برازجان،درودگاه، عالی حسینی و رستمی است.

 

ارسال نظر