کد خبر : 18746

آیت الله صفایی بوشهری در دیدار با جمعی از اعضای وزارت دفاع بیان کردند

صنعت دفاعی ایران نماد مدیریت جهادی است

صنعت دفاعی ایران نماد مدیریت جهادی است

امام جمعه بوشهر با قدردانی از تلاش مجموعه وزارت دفاع در تحقق خودکفایی صنعت دفاعی گفت: صنعت دفاعی ایران نماد ایمان، خودباوری و مدیریت جهادی است.

به گزارش بوشهر24 به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، در آستانه روز صنعت دفاعی در 31 مرداد ماه، جمعی از اعضای مجموعه وزارت دفاع در استان بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار نمودند.

آیت الله صفایی بوشهری در این نشست ضمن تسلیت سالروز شهادت امام محمد باقر «علیه السلام» و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای وزارت دفاع، اظهار داشت: قطعا یک نظام، بخش زیادی از اقتدار ملی خود را مدیون نیروهای مسلح و صنعت دفاعی آن است.

وی افزود: اگر یک کشور در عرصه صنعت دفاعی خودکفا و پیشرفته باشد قطعا بر توان دفاعی آن کشور و بر اقتدار ملی و بین المللی آن افزوده خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تأکید بر خودکفایی در این عرصه، تصریح نمود: در این فضای تهدید و تحریم، باید به صنایع دفاعی خود توجه ویژه ای داشته باشیم و به تجهیزات فوق روز دست پیدا کنیم.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه صنایع دفاعی کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیشرفت های غیرقابل تصوری داشته، افزود: ما بعد از انقلاب در عرصه تجهیزات نظامی توانسته ایم در بسیاری از زمینه ها به خودکفایی برسیم و در آینده ای نه چندان دور در این عرصه به مرجعیت دست پیدا خواهیم کرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با قدردانی از تلاش مجموعه وزارت دفاع در تحقق خودکفایی صنعت دفاعی گفت: صنعت دفاعی ایران نماد ایمان، خودباوری و مدیریت جهادی است.

ارسال نظر