کد خبر : 18752

مدیر امور آبفای شهرستان بوشهر بیان کرد

رفع مشکل آب آشامیدنی شهر چغادک

رفع مشکل آب آشامیدنی شهر چغادک

مدیر امور آبفای شهرستان بوشهر با بیان اینکه برخی نقاط بالا دست شهر چغادک از کم آبی به سبب افت فشار رنج می‌بردند گفت: با اجرای پروژه مربوطه در شبکه آبرسانی چغادک مشکل خانوارهای بالا دست شهر چغادک برطرف شد.

به گزارش بوشهر24، مدیر امور آبفای شهرستان بوشهر ظهر سه شنبه در نشست بررسی وضعیت تامین آب چغادک با بیان اینکه روزانه به‌طور متوسط 3 هزار و 500 متر مکعب آب وارد شبکه آبرسانی این شهر می‌شود اظهار داشت: نقاطی از شبکه آبرسانی چغادک دارای فرسودگی و عمر بالا است که این مهم سبب مشکلات در آبرسانی شده است .

علی پورقربان با بیان اینکه مصرف بهینه آب باید در دستور کار مشترکان قرار بگیرد گفت: برخی از مشترکان که در ابتدای شبکه آبرسانی قرار دارند با برداشت بیش از حد معمول برای خانوارهایی که در مناطق بالا دست شبکه قرار دارند مشکلاتی ایجاد کرده‌اند.

مدیر امور آبفای شهرستان بوشهر مشکل آب چغادک را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه برخی نقاط بالا دست شهر چغادک از کم آبی به سبب افت فشار رنج می‌بردند گفت: با اجرای پروژه مربوطه در شبکه آبرسانی چغادک مشکل خانوارهای بالا دست شهر چغادک برطرف شد.

پورقربان از نوبت‌بندی  توزیع آب به صورت یک روز در میان در چغادک خبرداد و بیان کرد: آبرسانی در شهر چغادک از طریق شبکه به‌صورت  یک روز در میان برای چغادک شرقی و غربی انجام می‌شود.

وی  با تاکید بر توجه به نوسازی و توسعه شبکه آبرسانی افزود: این مهم در اولویت برنامه‌های شرکت آبفای بوشهر قرار دارد.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر