کد خبر : 18754

فرماندار شهرستان گناوه گفت

افتتاح و اجرای 700 میلیارد پروژه در شهرستان گناوه در هفته دولت

افتتاح و اجرای 700 میلیارد پروژه در شهرستان گناوه در هفته دولت

فرماندار گناوه گفت: امسال در هفته دولت طرح‌هایی با مجموع اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح یا اجرا خواهد شد.

به گزارش بوشهر24، سید علی پاکنژاد سه‌شنبه‌شب در اولین جلسه هماهنگی ستاد برگزاری برنامه های  هفته دولت اظهار داشت: برنامه های هفته دولت در سال جاری با شعار آرامش و امید برگزار خواهد شد و باید فضای نشاط و امید در جامعه تزریق شود.

وی افزود: حضور گسترده مردم در کنار مسئولان در هفته دولت سال جاری می‌تواند پیش زمینه‌ای برای جشن ۴۰ سالگی انقلاب باشد تا به دشمنان بفهماند که با گذشت ۴۰ سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی و علیرغم تبلیغات سوء، آنها نتوانسته‌اند در صفوف مردم و مسئولان رخنه ای ایجاد کنند.

پاکنژاد خاطرنشان کرد: زحمات دولت در قالب‌های مختلف  تبلیغی مانند کلیپ، بنر، فضای مجازی باید به اطلاع مردم عزیز رسانده شود.

وی اضافه کرد: دولت تدبیر و امید فعالیت‌های زیادی برای رفاه حال مردم در بحث اقتصادی و عمرانی انجام داده است که متاسفانه کمتر اطلاع رسانی شده و باید با شروع هفته دولت این زحمات و اعتبارات صورت گرفته تبیین شود.

وی تصریح کرد: برنامه‌های فرهنگی، ورزشی، افتتاح پروژه‌ها، نشست های مردمی شهری و روستایی از جمله برنامه هایی است که در این هفته و همزمان با دهه امامت و ولایت برگزار خواهد شد.  

وی گفت: امسال در هفته دولت طرح هایی با مجموع اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال  در این شهرستان افتتاح یا اجرا خواهد شد.

فرماندار گناوه بیان کرد: تقارن برنامه‌های دهه امامت و ولایت امسال با هفته دولت فرصتی مناسب برای اجرای برنامه های  مختلف فرهنگی است.

وی اظهار کرد: پیام غدیر پیام سعادت بشریت و حقانیت اصل امامت و ولایت است، زیرا حکومت ما بر پایه ولایت فقیه است.

در این جلسه دبیر و مسئولان کمیته های مختلف ستاد برگزاری هفته دولت توسط فرماندار مشخص و معرفی شدند ./ خبرگزاری مهر

ارسال نظر